Újszövetség Gyülekezet

Templomok és imahelyek · Budapest XVI. kerület

5,0 (3)

KategóriaTemplomok és imahelyek
CímBudapest, Bökényföldi út, 1165
UtcaBökényföldi út
TelepülésBudapest XVI. kerület
Google-értékelés 5,0 (3)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-16

Újszövetség Gyülekezet röviden

Az Újszövetség Gyülekezet Budapest XVI. kerületében működik, tevékenysége szerint templom vagy imahely. A pontos cím: Budapest, Bökényföldi út, 1165. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 3 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

A XVI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Újszövetség Gyülekezet más vállalkozásokkal összehasonlítva: Templomok és imahelyek, Budapest XVI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (3). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Gabor Lakatos 6 hónapja

Faster D 9 hónapja

Jordán Simon 10 hónapja

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Újszövetség Gyülekezet?

Cím: Budapest, Bökényföldi út, 1165 (Budapest XVI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Újszövetség Gyülekezet?

Az Újszövetség Gyülekezet a „Templomok és imahelyek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Újszövetség Gyülekezet?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Milyen az Újszövetség Gyülekezet Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (3 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Templomok és imahelyek” kategóriában?

Igen. Budapest XVI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Szent József plébániatemplom, Rákosszentmihályi Szent Mihály templom, Budapest-Mátyásföldi Református Egyházközség. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Templomok és imahelyek Budapest XVI. kerületében

Teljes lista: Templomok és imahelyek Budapest XVI. kerületében →

Budapesti Szent Anna templom

Templomok és imahelyek · Budapest XVI. kerület

Budapest Állás utca 70, Muzsika u. sarok, 1162

4,7 (51)

További kategóriák Budapest XVI. kerületében

Népszerű keresések