Vivien Talpai Gyógycentrum

Természetgyógyászat · Budapest II. kerület

5,0 (1)

KategóriaTermészetgyógyászat
CímBudapest, Fillér u. 10b, 1024
UtcaFillér utca
TelepülésBudapest II. kerület
Telefon+36 1 316 2596
Google-értékelés 5,0 (1)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő9:00–17:00
Kedd9:00–17:00
Szerda9:00–18:00
Csütörtök9:00–17:00
Péntek9:00–16:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Vivien Talpai Gyógycentrum röviden

A Vivien Talpai Gyógycentrum Budapest II. kerületében működik, tevékenysége szerint természetgyógyászati rendelő. A pontos cím: Budapest, Fillér u. 10b, 1024. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: H–K 9:00–17:00, Sze 9:00–18:00, Cs 9:00–17:00, P 9:00–16:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 316 2596 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: vivientalpai.hu.

A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 1 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.

Vivien Talpai Gyógycentrum más vállalkozásokkal összehasonlítva: Természetgyógyászat, Budapest II. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Vivien Galamb 2 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Vivien Talpai Gyógycentrum?

Cím: Budapest, Fillér u. 10b, 1024 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Vivien Talpai Gyógycentrum?

A Vivien Talpai Gyógycentrum a „Természetgyógyászat” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Vivien Talpai Gyógycentrum?

A megadott nyitvatartás: H–K 9:00–17:00, Sze 9:00–18:00, Cs 9:00–17:00, P 9:00–16:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Vivien Talpai Gyógycentrum?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Vivien Talpai Gyógycentrum vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 316 2596. Egyes vállalkozásoknál a vivientalpai.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Vivien Talpai Gyógycentrum Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Természetgyógyászat” kategóriában?

Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Egészség Recept Életmód Központ, Dr. Garzó Péter természetgyógyász, csontkovács, Anide. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Természetgyógyászat Budapest II. kerületében

Teljes lista: Természetgyógyászat Budapest II. kerületében →

Egészség Recept Életmód Központ

Természetgyógyászat · Budapest II. kerület

Budapest Bécsi út 3-5. 3. emelet 24-es ajtó (27-es kapucsengő, 1023, 1023

5,0 (33)

Anide

Természetgyógyászat · Budapest II. kerület

Budapest, Petrezselyem u. 11, 1024

5,0 (6)

További kategóriák Budapest II. kerületében

Népszerű keresések