Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület

Laborok és diagnosztikai központok · Budapest XIV. kerület

4,6 (9)

KategóriaLaborok és diagnosztikai központok
CímBudapest, Szobránc köz 8, 1143
UtcaSzobránc köz
TelepülésBudapest XIV. kerület
Telefon+36 1 808 9890
Google-értékelés 4,6 (9)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-10

Nyitvatartás

Hétfő7:00–13:00
Kedd7:00–13:00
Szerda7:00–13:00
Csütörtök7:00–13:00
Péntek7:00–13:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület röviden

A Whitelab vérvétel a 14. kerület szívében, a Leopárd Klinikán biztosítja számodra a legmagasabb színvonalú egészségügyi ellátást. Vérvételi szolgáltatásaink az egészségmegőrzés és a rendszeres szűrés fontosságát szem előtt tartva kínálnak gyors és diszkrét megoldást, hogy időveszteség nélkül juss hozzá a szükséges vizsgálatokhoz. Modern laborunkban személyre szabott figyelem vár, időpontfoglalással elkerülheted a hosszú várakozást. Szolgáltatásaink között megtalálhatók hormonvizsgálatok, komplex szűrések és általános állapotfelmérések is. Fedezd fel a Whitelab vérvételi szolgáltatásait a 14. kerületben, és lépj egy lépéssel közelebb az egészséges élethez!

A Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület a „Laborok és diagnosztikai központok” kategória egyik bejegyzése Budapest XIV. kerületében. A cím: Budapest, Szobránc köz 8, 1143. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H–P 7:00–13:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 808 9890 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: whitelab.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 4,6 pontot kapott az 5-ből, 9 vélemény alapján – ez egy labor vagy diagnosztikai központ esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület más vállalkozásokkal összehasonlítva: Laborok és diagnosztikai központok, Budapest XIV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Julcsi Szigeti egy éve

Gyorsak és kedvesek, szép környezetben. A leletek 1-2 napon belül megjöttek, még szombaton is.

Zora egy éve

Kedves, segítőkész volt a hölgy.

Heni S. egy éve

Sokat kellett várni és nagyon hideg volt a rendelőben. Elfogadhatatlan! Senkinek nem ajánlom!!! Szégyen! A Whitelab ezt a vérvételi helyet gondolja át még egyszer... 😡

Kata Schilling egy éve

Nagyon kedves, segítőkész volt a hölgy, aki levette a vért. Minden rendben volt. Máskor is jövök majd ide, ha szükséges lesz

Gréta Nagy egy éve

Az eddigi legjobb vérvétel élményem:)

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület?

Cím: Budapest, Szobránc köz 8, 1143 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület?

A Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület a „Laborok és diagnosztikai központok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület?

A megadott nyitvatartás: H–P 7:00–13:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület vasárnap zárva tart.

Kell beutaló?

Magánlaborban beutaló nélkül, az árlista szerint fizetve is elvégeztetheti a vizsgálatokat. Az állami (NEAK) laborvizsgálatokhoz és képalkotó vizsgálatokhoz orvosi beutaló kell, az eredmények pedig általában az EESZT-ben is megjelennek.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 808 9890. Egyes vállalkozásoknál a whitelab.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Whitelab vérvétel - Leopárd Klinika XIV. kerület Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,6 az 5-ből (9 vélemény alapján).

Még több: Laborok és diagnosztikai központok Budapest XIV. kerületében

Teljes lista: Laborok és diagnosztikai központok Budapest XIV. kerületében →

További kategóriák Budapest XIV. kerületében

Népszerű keresések