4guides Private tours Budapest

Utazási irodák · Budapest VIII. kerület

4,8 (20)

KategóriaUtazási irodák
CímBudapest, Tolnai Lajos u., 1084
UtcaTolnai Lajos utca
TelepülésBudapest VIII. kerület
Telefon+36 70 202 1313
Google-értékelés 4,8 (20)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-07

Nyitvatartás

HétfőÉjjel-nappal nyitva
KeddÉjjel-nappal nyitva
SzerdaÉjjel-nappal nyitva
CsütörtökÉjjel-nappal nyitva
PéntekÉjjel-nappal nyitva
SzombatÉjjel-nappal nyitva
VasárnapÉjjel-nappal nyitva

4guides Private tours Budapest röviden

2 private tour guides doing the following customised tours: Budapest tours, Danube Bend tours, Puszta tours, we also do transfers between Budapest and Vienna

4guides Private tours Budapest – utazási iroda Budapest VIII. kerületében. Cím: Budapest, Tolnai Lajos u., 1084. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 70 202 1313 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: budapestprivatetours.com.

A Google-on 4,8 pontot kapott az 5-ből, 20 vélemény alapján – ez egy utazási iroda esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

4guides Private tours Budapest más vállalkozásokkal összehasonlítva: Utazási irodák, Budapest VIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Marianna Pongrácz 3 hónapja

One of my friends from America joined a 8-hour tour with Agnes. She told me it was the highlight of her stay in Budapest. After the tour, she decided to come back to BP more often.

Débora Schneider 8 hónapja

Fizemos um passeio pelos principais pontos de Budapeste com Levente. Foi sensacional. Aprendemos muito e ficamos encantados com o conhecimento compartilhado e com a cidade. Valeu muito!

Jenny Vergos 11 hónapja

My husband and I spent the best seven hours with Szofia touring all around Budapest and I can’t recommend Agnes and her guides highly enough. By taking the whole day driving tour, we were able to see all the important areas of this incredible city. Agnes and Szofia were always responsive and especially easy to work with. Our best international guide to date!

Sam sam egy éve

Agnes is a very professional guide who helped me touring and exploring Budapest. I highly recommend her tours if you are visiting Budapest. She is good with the history of Budapest and her English is also good and that makes her different from other guides. Thanks Agnes

Eveline Pipolo Milan egy éve

Fizemos um tour com a guia Lantos Veronika, num total de 4 horas, englobando os principais pontos de Peste e de Buda. Veronika é uma pessoa extremamente simpática, agradável e que domina o conhecimento histórico sobre Budapeste. Foi extremamente disponível para as nossas necessidades e questionamentos. O tour nos permitiu uma visão bem abrangente sobre a cidade e a história do povo húngaro.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a 4guides Private tours Budapest?

Cím: Budapest, Tolnai Lajos u., 1084 (Budapest VIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a 4guides Private tours Budapest?

A 4guides Private tours Budapest az „Utazási irodák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a 4guides Private tours Budapest?

A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a 4guides Private tours Budapest?

Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva.

Hogyan foglalhatok?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 202 1313. Érdemes megnézni a budapestprivatetours.com weboldalt is. A nyári szezonra (különösen a Balatonnál), augusztus 20. környékére, a nagy fesztiválok idejére és a hosszú hétvégékre foglaljon időben, és ellenőrizze a lemondási feltételeket.

Milyen a 4guides Private tours Budapest Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (20 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Utazási irodák” kategóriában?

Igen. Budapest VIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: ITAKA Utazási Iroda (Corvin Plaza), Crystal Travel Utazási Központ, Damas Travel Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Utazási irodák Budapest VIII. kerületében

Teljes lista: Utazási irodák Budapest VIII. kerületében →

Damas Travel Kft

Utazási irodák · Budapest VIII. kerület

Budapest, Rákóczi út 67, 1081

5,0 (1)

InjoyBudapest

Utazási irodák · Budapest VIII. kerület

Budapest, Palotanegyed, 1088

5,0 (1)

The Travel Scientists

Utazási irodák · Budapest VIII. kerület

Budapest, Stáhly u. 13, 1085

5,0 (1)

További kategóriák Budapest VIII. kerületében

Népszerű keresések