ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL

Biztosítók és biztosítási alkuszok · Budapest XXI. kerület

4,5 (134)

KategóriaBiztosítók és biztosítási alkuszok · Biztosítócég, Biztosítási ügynök
CímBudapest, Kossuth Lajos u. 47-49, 1211
UtcaKossuth Lajos utca
TelepülésBudapest XXI. kerület
Telefon+36 30 913 4479
Google-értékelés 4,5 (134)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-20

Nyitvatartás

Hétfő9:00–17:00
Kedd10:00–18:00
Szerda9:00–17:00
Csütörtök9:00–17:00
Péntek9:00–17:00
Szombat9:00–12:00
VasárnapZárva

ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL röviden

Értékesítési Pontunkban meglévő szerződéseivel kapcsolatban is tudunk segíteni, illetve új biztosítások megkötésében, mint pl.: lakás, gépjármű, élet, baleset és nyugdíjbiztosítás, utasbiztosítás, valamint Önkéntes Nyugdíjpénztár. Nyitvatartási időn kívül is szívesen állunk rendelkezésre, telefonos időpont egyeztetéssel!

Az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL Budapest XXI. kerületében működik, tevékenysége szerint biztosító vagy biztosítási alkusz. A pontos cím: Budapest, Kossuth Lajos u. 47-49, 1211. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek. További Google-kategóriák: biztosítócég, biztosítási ügynök – ezt érdemes figyelembe venni, ha több helyet hasonlít össze a környéken.

A közzétett nyitvatartás: H 9:00–17:00, K 10:00–18:00, Sze–P 9:00–17:00, Szo 9:00–12:00, V zárva. Ez heti 6 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 30 913 4479. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: tanacsado.alfa.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (134 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XXI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL más vállalkozásokkal összehasonlítva: Biztosítók és biztosítási alkuszok, Budapest XXI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Krisztina Wunderlich 2 hónapja

Märtz Mátyással intéztem a biztosításom. Gyorsan, szakmailag hozzáértően végezte munkáját. Köszönöm szépen.

Krisztina Jáger 6 hónapja

Nem fizetnek beázás kárra, elektromos kapu ázott be. Tipikus biztosító, pénzt beszedik, fizetni nem kívánnak. Nem nagy tételről lett volna szó. Nem ajánlom őket.

Zsuzsa Szabó 7 hónapja

Mai napon jártunk a kirendeltségen. Maximális segítőkészséget, kedvességet, szakmai hozzáértést tapasztaltunk az ügyintézőtől /Fajta Éva/. Az eddigi jó tapasztalataink miatt is mi biztos maradunk ennél a biztosítónál. Köszönjük Alfa.

Péter Máté 11 hónapja

Jó napot kívánok. 2025-10-28 voltam az irodába,új biztosítást miatt,mert gazdasági totálkáros lett a kocsim,az ügyintéző hölgy,kedves,udvarias,felkészült,kellemes csalódás volt részemre,köszönőm neki a jó tanácsot,csak így tovább.Máté Péter

Erika Zimacsek egy éve

A tegnapi nap délután voltunk ügyintézésen. Az ügyintéző fiatal hölgy nagyon felkészült, kedves, segitőkész, udvarias volt. Köszönjük szépen!😊

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL?

Cím: Budapest, Kossuth Lajos u. 47-49, 1211 (Budapest XXI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL?

Az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL a „Biztosítók és biztosítási alkuszok” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: biztosítócég, biztosítási ügynök.

Mikor van nyitva az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL?

A megadott nyitvatartás: H 9:00–17:00, K 10:00–18:00, Sze–P 9:00–17:00, Szo 9:00–12:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 30 913 4479. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az ALFA BIZTOSÍTÓ IRODA CSEPEL Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (134 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Biztosítók és biztosítási alkuszok” kategóriában?

Igen. Budapest XXI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Generali Csepeli képviselet, Allianz Biztosító - Budapest, Csepel - Ügyfélkapcsolati Pont, BMTT/ Társasházkezelés-Közös-Képviselet. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Biztosítók és biztosítási alkuszok Budapest XXI. kerületében

Teljes lista: Biztosítók és biztosítási alkuszok Budapest XXI. kerületében →

Generali Csepeli képviselet

Biztosítók és biztosítási alkuszok · Budapest XXI. kerület

Budapest, Szent Imre tér B7, 1211

4,9 (40)

Nit-Risk biztosítási iroda

Biztosítók és biztosítási alkuszok · Budapest XXI. kerület

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 97-105, 1211

5,0 (4)

Biztosítási iroda

Biztosítók és biztosítási alkuszok · Budapest XXI. kerület

Budapest, Táncsics Mihály u. 104, 1212

5,0 (2)

Groupama Budapest, Csepel

Biztosítók és biztosítási alkuszok · Budapest XXI. kerület

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170, 1214

3,6 (29)

További kategóriák Budapest XXI. kerületében

Népszerű keresések