Almásháza Barkácsháza

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

4,1 (229)

KategóriaBarkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok
CímBudapest, Almásháza u. 124, 1172
UtcaAlmásháza utca
TelepülésBudapest XVII. kerület
Telefon+36 20 964 0502
Google-értékelés 4,1 (229)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-17

Nyitvatartás

Hétfő6:30–18:00
Kedd6:30–18:00
Szerda6:30–18:00
Csütörtök6:30–18:00
Péntek6:30–18:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Almásháza Barkácsháza röviden

Az Almásháza Barkácsháza Budapest XVII. kerületében működik, tevékenysége szerint barkácsáruház, tüzép vagy építőanyag-kereskedés. A pontos cím: Budapest, Almásháza u. 124, 1172. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 6:30–18:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart, ami a kisebb üzleteknél gyakori, bár a nagy élelmiszerláncok és a bevásárlóközpontok vasárnap is nyitva vannak. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 20 964 0502. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

229 vélemény alapján 4,1 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.

A XVII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Almásháza Barkácsháza más vállalkozásokkal összehasonlítva: Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok, Budapest XVII. kerület

  • Az átlagpontszám (4,1) elmarad a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező 20 környékbeli vállalkozásának többségétől, ezért érdemes először a legfrissebb értékeléseket elolvasni.
  • Általában 18:00-kor zár, később, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 20 környékbeli vállalkozása közül 19.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Almásháza utca): 2.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Barkács Box (2,5 km), Gold-Lakk Kft. Festék Szaküzlet (2,7 km), Var-szig Kft. (3,2 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Mészáros Bence 4 hónapja

Flegma, nem segitokesz elado. Nem ajanlom senkinek. Mintha a vasarlo a terhere lenne mikozben ok adjak a fizeteset

Erkély Király 11 hónapja

Rendkívül rossz tapasztalatom volt ebben az üzletben. Az eladó viselkedése teljesen elfogadhatatlan volt – semmiféle udvariasságot vagy segítőkészséget nem tanúsított. Amikor beléptem, még csak köszönni sem bírt, és láthatóan teljes érdektelenséggel, flegmán állt hozzám. Kérdésre alig válaszolt, és ha mégis, akkor is olyan stílusban, mintha terhére lenne, hogy egyáltalán vásárlóval kell beszélnie. Egy barkácsboltban az ember alapvetően elvárná, hogy legalább minimális szakmai vagy emberi hozzáállással találkozzon, de itt ez teljesen hiányzott. Őszintén szólva, ritkán találkozom ennyire negatív élménnyel vásárlás közben — biztos, hogy ide soha többé nem térek vissza, és másnak sem ajánlom ezt a helyet.

Barna Testa 11 hónapja

Ritkán írok negatív véleményt, de most muszáj. Az eladó stílusa egyszerűen felháborító volt – se köszönés, se segítőkészség. Egy vásárlóval így nem lehet bánni. Nagyon rossz benyomást tett rám ez az üzlet.

Bálint Barkó 11 hónapja

Nagyon rossz tapasztalatom volt. Az eladó bunkó volt, semmi segítőkészség, köszönni sem tudott. Telefonon is lekezelően beszélt és rám tette a telefont. Többet biztosan nem megyek ide vissza.

Bálint Barkóczi 11 hónapja

Sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt az üzletben. Az eladó nem volt segítőkész, köszönni sem tudott, és a hozzáállása kifejezetten lekezelő volt. Telefonon is udvariatlanul beszélt, majd egyszerűen rám tette a telefont. Csalódott vagyok, biztosan nem térek vissza.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Almásháza Barkácsháza?

Cím: Budapest, Almásháza u. 124, 1172 (Budapest XVII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Almásháza Barkácsháza?

Az Almásháza Barkácsháza a „Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Almásháza Barkácsháza?

A megadott nyitvatartás: H–P 6:30–18:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Almásháza Barkácsháza?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Almásháza Barkácsháza vasárnap zárva tart. Magyarországon vasárnap is szabad kereskedni (a 2015-ben bevezetett vasárnapi zárva tartást 2016-ban eltörölték): a bevásárlóközpontok és a nagy áruházláncok vasárnap általában nyitva vannak, a kisebb üzletek viszont gyakran zárva tartanak.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 20 964 0502. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az Almásháza Barkácsháza Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,1 az 5-ből (229 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok” kategóriában?

Igen. Budapest XVII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Török Kft., Ritzer Festékbolt, Barkács Box. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok Budapest XVII. kerületében

Teljes lista: Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok Budapest XVII. kerületében →

Török Kft.

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

Budapest, Táncsics Mihály út 55, 1174

4,6 (917)

Ritzer Festékbolt

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

Budapest, Pesti út 41c, 1173

4,7 (423)

Barkács Box

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

Budapest, Ferihegyi út 32, 1172

5,0 (68)

Fityus és Társa Kft.

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

Budapest, Cinkotai út 29, 1172

4,8 (164)

Perfektkolor Kft. Budapest

Barkácsáruházak, tüzépek és építőanyagok · Budapest XVII. kerület

Budapest, Pesti út 14, 1173

4,7 (168)

További kategóriák Budapest XVII. kerületében

Népszerű keresések