Bagaméri Autójavító

Karosszérialakatosok és fényezők · Budapest XVII. kerület

4,9 (238)

KategóriaKarosszérialakatosok és fényezők · Autófestés
CímBudapest, Pesti út 414, 1171
UtcaPesti út
TelepülésBudapest XVII. kerület
Telefon+36 30 942 7855
Google-értékelés 4,9 (238)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02

Nyitvatartás

Hétfő8:00–17:00
Kedd8:00–17:00
Szerda8:00–17:00
Csütörtök8:00–17:00
Péntek8:00–17:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Bagaméri Autójavító röviden

A Bagaméri Autójavító Budapest XVII. kerületében működik, tevékenysége szerint karosszérialakatos- és fényezőműhely. A pontos cím: Budapest, Pesti út 414, 1171. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek. További Google-kategóriák: autófestés – ezt érdemes figyelembe venni, ha több helyet hasonlít össze a környéken.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 30 942 7855. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: karosszeriajavitas.net.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (238 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XVII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Bagaméri Autójavító más vállalkozásokkal összehasonlítva: Karosszérialakatosok és fényezők, Budapest XVII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ede 2 hónapja

A 20 éves Ford Focusommal kerestem fel őket. A bal első sárvédő csúnyán rozsdásodott már, így az cserélve lett, illetve a fényszórók is nagyon "ködösek" voltak, amiket szintén rendbe hoztak. Nagyon szép munkát végeztek. Az egyetlen problémám, hogy egy teljes hétig kocsi nélkül maradtunk mire elkészült, de emiatt biztos nem vonok le pontot, mert ahogy láttam nem unatkoznak, van munkájuk bőven. Ráadásul a végeredmény kárpótolt. 🙂

Viktória Krizsanné Polyák 3 hónapja

Küszöböt és a sérült ajtó javították ,majd fènyeztèk. Megbeszélt időpontra elkészült az autó. A végeredménnyel és a teljes szolgáltatással meg vagyok elégedve. A második autónkat javították itt ,így bátran ajánljuk másoknak is.

Róbert Borbély 4 hónapja

Figyelmetlenség miatt egy utánfutóba mentem bele. Gyorsan találtunk időpontot. Kiváló munkát végeztek, teljesen meg vagyok elégedve. Bátran ajánlom másnak is, roppant mód segítőkész családi vállalkozás.

Balázs Földes 6 hónapja

A kért fényezési munkát gyönyörűen elkészítette. Segítőkész, kedves hozzáállás, a megbeszéltek szerinti idődre folyamatos tájékoztatás mellett, professzionális eredményt kaptam.

Szabados Balázs egy éve

Köszönöm nektek! Nagyon szép munkát végeztek, figyelembe vették a nyaralás időpontját is, el is készült addig az autó, tudták vállalni azonnal. Lámpapolír is hibátlan lett UV lakkal!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Bagaméri Autójavító?

Cím: Budapest, Pesti út 414, 1171 (Budapest XVII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Bagaméri Autójavító?

A Bagaméri Autójavító a „Karosszérialakatosok és fényezők” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: autófestés.

Mikor van nyitva a Bagaméri Autójavító?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Bagaméri Autójavító?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Bagaméri Autójavító vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 942 7855. Egyes vállalkozásoknál a karosszeriajavitas.net weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Bagaméri Autójavító Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (238 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Karosszérialakatosok és fényezők” kategóriában?

Igen. Budapest XVII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Profi-Autófényező műhely, Simple Services Kft., Szélső Autó karosszérialakatos műhely., Fülöp Sándor autószerelő és lakatos mester. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Karosszérialakatosok és fényezők Budapest XVII. kerületében

Teljes lista: Karosszérialakatosok és fényezők Budapest XVII. kerületében →

További kategóriák Budapest XVII. kerületében

Népszerű keresések