Be Smart Mentál

Pszichológusok és pszichoterapeuták · Budapest VIII. kerület

5,0 (1)

KategóriaPszichológusok és pszichoterapeuták
CímBudapest, Horánszky u. 12 Fsz 2, 1085
UtcaHoránszky utca 12 Fsz
TelepülésBudapest VIII. kerület
Telefon+36 30 640 7494
Google-értékelés 5,0 (1)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-08

Nyitvatartás

Hétfő6:00–22:00
Kedd6:00–22:00
Szerda6:00–22:00
Csütörtök6:00–22:00
Péntek6:00–22:00
Szombat6:00–22:00
Vasárnap6:00–22:00

Be Smart Mentál röviden

Be Smart Mentál egy hely ahol magas színvonalon fogadhatod klienseidet, üzleti partnereidet.

Hiszünk abban, hogy a fejlődéshez, pozitív energiák felszabadításához elengedhetetlen egy inspiráló környezet. Különösen fontos ez egy pszichológiai tanácsadáson éppúgy, mint egy üzleti megbeszélésen. Ezt tartottuk szem előtt a Be Smart Mentál kialakítása során is. Célunk, hogy hozzunk létre egy helyet a belvárosban, ahol otthonosan érezheted magad, viszont kellően modern és elegáns ahhoz, hogy szívesen szervezd ide tanácsadásaidat, coachingjaidat, vagy akár megbeszéléseidet.

Be Smart Mentál – pszichológus vagy pszichoterapeuta Budapest VIII. kerületében. Cím: Budapest, Horánszky u. 12 Fsz 2, 1085. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: minden nap 6:00–22:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 640 7494 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: besmartmental.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 1 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.

Be Smart Mentál más vállalkozásokkal összehasonlítva: Pszichológusok és pszichoterapeuták, Budapest VIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

India Kern 4 éve

Szabó Kristófnál voltam: Életem eddigi legjobb döntése volt. Minden percet és forintot megért. Szerintem a legnagyobb ajándék, amit az ember magának adhat, ez senki soha el nem veszi, amit itt megtanul magáról és másokról az ember. Mindig nagyon jó hangulatban teltek a foglalkozások. Pontosan olyan szakembert kerestem, akivel komoly felismerésekre jutottunk és rávilágított olyan dolgokra, amikre magamtól nem jöttem volna rá. Nekem nagyon sokat segített az önbecsülésemet és az önismeretemet illetően, sokkal jobban megérinteni magamat és másokat.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Be Smart Mentál?

Cím: Budapest, Horánszky u. 12 Fsz 2, 1085 (Budapest VIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Be Smart Mentál?

A Be Smart Mentál a „Pszichológusok és pszichoterapeuták” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Be Smart Mentál?

A megadott nyitvatartás: minden nap 6:00–22:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Be Smart Mentál?

Igen, vasárnap: 6:00–22:00.

Kell beutaló?

Magánpszichológushoz vagy pszichoterapeutához nem kell beutaló. Állami ellátásban pszichológus a rendelőintézetekben és a pszichiátriai gondozókban érhető el, ehhez általában beutaló kell – a feltételekről érdeklődjön a rendelőben. Krízishelyzetben a 116-123-as lelki elsősegély-szolgálat ingyenesen hívható.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 640 7494. Egyes vállalkozásoknál a besmartmental.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Be Smart Mentál Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).

Még több: Pszichológusok és pszichoterapeuták Budapest VIII. kerületében

Teljes lista: Pszichológusok és pszichoterapeuták Budapest VIII. kerületében →

Vital Soul Életerő Központ

Pszichológusok és pszichoterapeuták · Budapest VIII. kerület

Budapest, Corvin sétány 5/B, 1082

5,0 (8)

További kategóriák Budapest VIII. kerületében

Népszerű keresések