Beer Gourmet Sörkereskedelem
Sörkereskedő · Budapest XX. kerület
4,8 (363)
| Kategória | Sörkereskedő |
|---|---|
| Cím | Budapest, Webshop és Sörszaküzlet, Török Flóris u. 116 B, 1204 |
| Utca | Török Flóris utca |
| Település | Budapest XX. kerület |
| Telefon | +36 20 275 7966 |
| Google-értékelés | 4,8 (363) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-19 |
Beer Gourmet Sörkereskedelem röviden
Cégünk a legkiválóbb német, cseh és belga sörök értékesítésével foglalkozik. Szenvedélyesen hiszünk a minőségben, és büszkék vagyunk arra, hogy az igazi sörkedvelők számára a legjobbat kínáljuk. Széles választékunkban megtalálhatók a hagyományos bajor lágerek, cseh pilseniek és belga trappista sörök, valamint különleges fajták, amelyeket csak nálunk találhat meg. Sörkereskedésünkben garantáltan olyan sörrel távozik, amely emlékezetes élményt nyújt az ízlelőbimbóinak!
A Beer Gourmet Sörkereskedelem Budapest XX. kerületében működik, tevékenysége szerint helyi vállalkozás. A pontos cím: Budapest, Webshop és Sörszaküzlet, Török Flóris u. 116 B, 1204. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
Nyitvatartási adat egyelőre nem áll rendelkezésre. A legfrissebb időpontokért telefonáljon, vagy nézze meg az oldalon található Google Térkép-linket, és ne feledje, hogy Magyarországon sok kisebb üzlet és szolgáltató vasárnap zárva tart. A megadott telefonszám: +36 20 275 7966. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: beergourmet.hu.
A Google-on 4,8 pontot kapott az 5-ből, 363 vélemény alapján – ez egy helyi vállalkozás esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.
A XX. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Beer Gourmet Sörkereskedelem más vállalkozásokkal összehasonlítva: Sörkereskedő, Budapest XX. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Török Flóris utca): 48.
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Gergő Horváth 2 hónapja
Rendeltem egy bajor sörválogatást 10 üveg sörrel. A csomagot sikeresen megkaptam, amiből 6 sör különbözött a honlapon feltüntetettől (40%-os siker). Az e-mailes reklamációmra a hibás csomagösszeállítással kapcsolatban sajnos egyáltalán nem válaszoltak.
Zsolt Farkas 6 hónapja
Olcsón tudtam venni tőlük, a kiszolgálás praktikus és gyors. Rendszeres vendég leszek, úgy néz ki :)
mihaly mulik 10 hónapja
Azért kicsit paraszt, hogy az üvegdíjat elkéritek, de sehol nem veszik így vissza. Jah és több mint 1 hét volt a kiszállítás. Nem hiszem hogy újból rendelek tőletek.
László Nagy 10 hónapja
Minden a legnagyobb rendben volt a sörcsomagot gyorsan összeállították és a csomagküldőnek átadták. Külön tetszett hogy a csomagra volt ragasztva egy papír hogy törékeny sörcsomag érkezik. A két fajta sör pedig amit rendeltem kiváló karácsonyi sör volt csak ajánlani tudom mindenkinek a náluk kapható söröket kiváló mind.
Noémi Jenei Szerkesztve: 10 hónapja
Frissítés: Teljesen maguktól, kompenzálásként megleptek 2 db sörrel a lentiek miatt. Nagyon jól esett. Jár az 5*, máskor is innen fogok rendelni. Kedvező árak, jó sörök. A szállítási határidő szerintem teljesen rendben van, a biztonságos szállítás miatt a csomagolásra nagy hangsúlyt fektetnek. 2025.12.03-án rendeltem, 12.09-én kézhez is kaptam a csomagot. Csak azért 4*, mert 2 db scheyern sörnek a szavi ideje 2025.12.05 volt (nem volt feltüntetve az oldalon, hogy közeli lejáratú/lejárt). Valószínű, hogy meghalni nem fogunk tőle, csak azért na... :D
Gyakori kérdések
Hol található a Beer Gourmet Sörkereskedelem?
Cím: Budapest, Webshop és Sörszaküzlet, Török Flóris u. 116 B, 1204 (Budapest XX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Beer Gourmet Sörkereskedelem?
A Beer Gourmet Sörkereskedelem a „Sörkereskedő” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Beer Gourmet Sörkereskedelem?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Hogyan érhetem el telefonon?
Telefonszám: +36 20 275 7966. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.
Milyen a Beer Gourmet Sörkereskedelem Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (363 vélemény alapján).
Hol érhető el a Beer Gourmet Sörkereskedelem weboldala?
A weboldal címe: beergourmet.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.