Brimta Group Kft

Befektetési vállalat · Budapest VI. kerület

5,0 (6)

KategóriaBefektetési vállalat · Gépjármű-aukciós ház, Aranybányászati cég, Ingatlanfejlesztő, Használtautó-kereskedő
CímBudapest, Andrássy út 79, 1062
UtcaAndrássy út
TelepülésBudapest VI. kerület
Google-értékelés 5,0 (6)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-06 · frissítve: 2026-10-07

Nyitvatartás

Hétfő10:00–15:00
Kedd10:00–15:00
Szerda10:00–15:00
Csütörtök10:00–15:00
Péntek10:00–15:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Brimta Group Kft röviden

  • Real estate-

-precious metal trading (buying and selling gold) -car trading- -operating mines-

Brimta Group Kft – helyi vállalkozás Budapest VI. kerületében. Cím: Budapest, Andrássy út 79, 1062. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: gépjármű-aukciós ház, aranybányászati cég, ingatlanfejlesztő, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 10:00–15:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. További információ a weboldalon érhető el: brimtagroup.com.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, 6 vélemény alapján – ez egy helyi vállalkozás esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Brimta Group Kft más vállalkozásokkal összehasonlítva: Befektetési vállalat, Budapest VI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Amadu Wusah Szerkesztve: 5 éve

Yaw Marvin 5 éve

Maudy Akes 5 éve

Baliiwana Chima Szerkesztve: 3 éve

Ordering a car true Company , everything was smooth , thanx . Recommend this company ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jekabsons Toms 5 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Brimta Group Kft?

Cím: Budapest, Andrássy út 79, 1062 (Budapest VI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Brimta Group Kft?

A Brimta Group Kft a „Befektetési vállalat” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: gépjármű-aukciós ház, aranybányászati cég, ingatlanfejlesztő.

Mikor van nyitva a Brimta Group Kft?

A megadott nyitvatartás: H–P 10:00–15:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Brimta Group Kft?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Brimta Group Kft vasárnap zárva tart.

Milyen a Brimta Group Kft Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (6 vélemény alapján).

Hol érhető el a Brimta Group Kft weboldala?

A weboldal címe: brimtagroup.com (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

További kategóriák Budapest VI. kerületében

Népszerű keresések