Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő

Fogorvosok és fogászatok · Budapest II. kerület

5,0 (22)

KategóriaFogorvosok és fogászatok · Szájsebész
CímBudapest, Margit körút 52-II. emelet 39-es kapucsengő, 1027
TelepülésBudapest II. kerület
Telefon+36 20 559 5599
Google-értékelés 5,0 (22)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő8:00–20:00
Kedd8:00–20:00
Szerda8:00–20:00
Csütörtök8:00–20:00
Péntek8:00–13:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő röviden

Nyugodt környezetben igyekszünk minél kellemesebbé tenni a nálunk eltöltött időt. Rendelőnket folyamatosan fejlesztjük, hogy a holnap technológiája már ma itt elérhető legyen az Ön számára, az Ön egészsége és kényelme érdekében.

Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő – fogorvosi rendelő Budapest II. kerületében. Cím: Budapest, Margit körút 52-II. emelet 39-es kapucsengő, 1027. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: szájsebész, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A közzétett nyitvatartás: H–Cs 8:00–20:00, P 8:00–13:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 20 559 5599 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: fogorvos-rendelo.hu.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, 22 vélemény alapján – ez egy fogorvosi rendelő esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő más vállalkozásokkal összehasonlítva: Fogorvosok és fogászatok, Budapest II. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Nora Schleder 2 hónapja

Nem szoktam review-kat írni, de ma nem tudtam megállni, hogy ne írjam le azt a pozitív élményt, amiben részünk volt dr. Jakab Tamás és asszisztense, Tekla kezei között. Ídős, járásképtelen édesanyám szorult sürgős ellátásra, két fogát is ki kellett húzni, amitől nagyon félt. Az a szintű professzionalizmus, kedvesség és empátia, amit ezen a fogászaton tapasztaltunk, igazán ritkaság számba megy! Az eredmény tökéletes lett és édesanyám hitetlenkedve mondta utána, hogy még nem volt úgy fogászati kezelésen, hogy semmi sem fájt, se közben, sem utána. Tényleg a legjobb fogászat, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Renátó Millei 3 hónapja

Vasárnap este írtam üzenetet, sürgősen ki kellett húzni az egyik fogam, hétfő reggel kaptam az e-mailt, délután tudnak fogadni. Doktor Úr és az asszisztense is rendkívül kedvesek voltak, egyáltalán nem paráztam és gyorsan, fájdalommentesen a végére értünk a dolognak. Párom jókat nevetett azon, ahogy félig zsibbadt arccal beszéltem hozzá, ez is pár órán belül elmúlt. Remekül vagyok, ezúton is hálásan köszönöm a gyors és hozzáértő segítséget! Szívből ajánlom mindenkinek!

Dani Balla 7 hónapja

A legjobb fogászat😁 Rugalmasság időpont foglalásban, kedvesség, precízitás és garantált jó hangulat! 🙂 Fájdalom?Mi az? Hát nem itt fogsz megismerkedni vele 💪🫡 Köszönet mindenért Dr.Jakab Tamás és asszisztense 😁

Erik egy éve

Nagyon kedves és figyelmes csapat, akik egyszerre emberközeli módon és nagy szakértelemmel dolgoznak. A rendelő hangulata nyugodt, tiszta és barátságos. Dr. Jakab Tamás és asszisztense minden szempontból kiváló ellátást nyújtanak. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

Ferenc Köteles egy éve

A rendkívül magas szakmai tudást hatalmas precizitás, munkája szeretete és baráti fogadtatás kíséri. Az otthonos, kellemes környezet hab a tortán. Abszolút ráadás a várakozó helyiség asztalán kihelyezett szaloncukor:-)))) Én azért kezelés előtt kihagytam.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő?

Cím: Budapest, Margit körút 52-II. emelet 39-es kapucsengő, 1027 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő?

A Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő a „Fogorvosok és fogászatok” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: szájsebész.

Mikor van nyitva a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő?

A megadott nyitvatartás: H–Cs 8:00–20:00, P 8:00–13:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő vasárnap zárva tart.

Kell beutaló?

Nem. Fogorvoshoz nem kell beutaló. Magyarországon a fogászati ellátás nagy része magánrendelés, a NEAK csak az alapellátás egy részét finanszírozza, ezért foglaláskor kérdezzen rá, hogy a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő szerződött-e a NEAK-kal, és kérjen előzetes árajánlatot a kezelésre. A TAJ-kártyáját vigye magával.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 559 5599. Egyes vállalkozásoknál a fogorvos-rendelo.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Comfort Dental Fogászati és Szájsebészeti Rendelő Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (22 vélemény alapján).

Még több: Fogorvosok és fogászatok Budapest II. kerületében

Teljes lista: Fogorvosok és fogászatok Budapest II. kerületében →

Artdent

Fogorvosok és fogászatok · Budapest II. kerület

Budapest, Margit körút 1, 1027

4,9 (1134)

PureDental Fogászat

Fogorvosok és fogászatok · Budapest II. kerület

Budapest, Margit körút 3. 1-emelet 2, 1027

4,9 (417)

Magic Dental

Fogorvosok és fogászatok · Budapest II. kerület

Budapest, Margit körút 43-45-II./1, 1024

4,9 (290)

SoulDental Fogászat

Fogorvosok és fogászatok · Budapest II. kerület

Budapest, Bimbó út 139/B, 1026

4,9 (281)

További kategóriák Budapest II. kerületében

Népszerű keresések