Csiga csúszdás Játszótér

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

4,2 (17)

KategóriaParkok, állatkertek és természet
CímBudapest, 1213
TelepülésBudapest XXI. kerület
Google-értékelés 4,2 (17)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-21

Csiga csúszdás Játszótér röviden

Csiga csúszdás Játszótér – park, állatkert vagy természeti látnivaló Budapest XXI. kerületében. Cím: Budapest, 1213. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

17 vélemény alapján 4,2 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.

A XXI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Csiga csúszdás Játszótér más vállalkozásokkal összehasonlítva: Parkok, állatkertek és természet, Budapest XXI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Tamás Simon 3 hónapja

Csendes, nyugodt helyszín a kisgyermekes családok számára.

Gábor Farkas 9 hónapja

Nagyon jó lenne, csak valaki belehányt a csúszdába. De a hinták szerencsére tiszták voltak.

Krisztina Jánváriné Nemcsics 4 éve

Nagyon szuper lett. Csak az a baj, hogy a homokozó felett nincs napvitolra!

Zsuzsi Koncz 5 éve

Egyik kedvenc játszótér Csepelen. Kicsi, hangulatos. Nyáron egy csapás mert nincs árnyék, de ősszel, tavasszal isteni hogy folyton süti a nap. :) Semmi különleges, de kisebb gyerekkel nagyon jó!

Robert Farkas 6 éve

Kis játszótér. Kevesen vannak, viszont kevés az árnyékos rész. A lurkók biztonságos körülmények között játszhatnak. Csúszda, mérleghinta, 4 hinta, lovacska és egy olyan mászó "izé" van. Tiszta hely. Parkolni lehet.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Csiga csúszdás Játszótér?

Cím: Budapest, 1213 (Budapest XXI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Csiga csúszdás Játszótér?

A Csiga csúszdás Játszótér a „Parkok, állatkertek és természet” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Csiga csúszdás Játszótér?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Milyen a Csiga csúszdás Játszótér Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,2 az 5-ből (17 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Parkok, állatkertek és természet” kategóriában?

Igen. Budapest XXI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Rákóczi Kert - A Családok Parkja, Rákóczi kerti játszótér, Kalózhajós játszótér. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Parkok, állatkertek és természet Budapest XXI. kerületében

Teljes lista: Parkok, állatkertek és természet Budapest XXI. kerületében →

Rákóczi kerti játszótér

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

Budapest, Rákóczi tér 34, 1212

4,8 (626)

Kalózhajós játszótér

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

Budapest, Hollandi út 141, 1213

4,8 (606)

Kis-Duna-part

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

Budapest, Hollandi út 135, 1213

4,8 (457)

Iskola téri KRESZ park

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

Budapest, Iskola tér 26-38, 1214

4,7 (273)

Szent Imre tér

Parkok, állatkertek és természet · Budapest XXI. kerület

Budapest, Szent Imre tér 10, 1211

4,3 (1772)

További kategóriák Budapest XXI. kerületében

Népszerű keresések