Delfin Autós-Motoros Iskola
Autósiskolák · Budapest XV. kerület
2,8 (26)
| Kategória | Autósiskolák |
|---|---|
| Cím | Budapest, Bocskai u. 5, 1153 |
| Utca | Bocskai utca |
| Település | Budapest XV. kerület |
| Telefon | +36 70 931 0028 |
| Google-értékelés | 2,8 (26) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-04 · frissítve: 2026-10-08 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 12:00–16:00 |
|---|---|
| Kedd | Zárva |
| Szerda | 12:00–16:00 |
| Csütörtök | Zárva |
| Péntek | Zárva |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
Delfin Autós-Motoros Iskola röviden
A Delfin Autós-Motoros Iskola Budapest XV. kerületében működik, tevékenysége szerint autósiskola. A pontos cím: Budapest, Bocskai u. 5, 1153. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A közzétett nyitvatartás: H 12:00–16:00, K zárva, Sze 12:00–16:00, Cs–V zárva. Hetente 2 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 70 931 0028. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: delfinjogsi.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
Google-értékelése 2,8 az 5-ből, 26 vélemény alapján, ami a kategória átlaga alatt van; látogatás előtt érdemes figyelmesen elolvasni a legfrissebb véleményeket.
A XV. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Delfin Autós-Motoros Iskola más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autósiskolák, Budapest XV. kerület
- A Google-értékelések száma (26) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 6).
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Bocskai utca): 12.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: ReadyGo Autósiskola (1,4 km), Lopakodó-Autósiskola Bt. (1,4 km), motorosoktatom (1,4 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Péter Venéczi 2 hónapja
Tekla Amanda 2 hónapja
Károly Büki Szerkesztve: 2 éve
Hajdanán (még az előző tulajdonos /Rita/ kezei alatt) ez egy nagyon jó iskola volt, de aki most foglalkozik vele az többet rombol, mint amennyit épít. Lekezelő és leértékelő az emberekkel és nem volt olyan beszélgetésünk, hogy széles félmosollyal ne szólt volna be valami kétértelmű, rejtetten ellenséges megjegyzést. Azért adok 1 csillagot, mert ez azt a reményt szimbolizálja, hogy elmegy oda, ahova az előző tulajdonos is járt tanulni és fejlődni és ezzel ismét felvirágozhat majd ez a cég.
Helga Csémy 5 éve
Nagyon jó oktatonk van .
Sarolt Breitner 6 éve
Az ára kedvező az iskolának, az elméleti KRESZ és elsősegély oktatás is jó és színvonalas volt (igaz, ha újra kezdeném biztosan online tanulnám a kényelmi szempontok miatt). A gyakorlati oktatás számomra nem volt megfelelő. Rengeteg órát kellett a parkolóban/rutinpályán körözni, míg máshol rögtön a forgalomban kezdik a vezetést, akkor is ha előtte az illető sosem vezetett. Az oktatók beszéde időként átlépte a fogyasztóval szemben megengedhető kommunikáció határát. Bizonyos esetekben elengedhetetlen a határozottság, de véleményem szerint ezt tiszteletteljes és illedelmes keretek közt is lehetne sőt kellene tenni. Az órák rendszeresen pár perccel rövidebbek voltak (később kezdünk, előbb végzünk). Úgy gondolom, hogy természetesen a diákon is múlik, hogy harminc óra és 580 kilóméter megtétele után készen áll-e a vizsgára, de más iskolák oktatóiról hallva és ismerősök példáját látva, már tudom hogy ez legalább annyira a tanáron is múlik. Hiába olcsó első ránézésre, a plusz órák és a negatív élmények miatt, két évvel a jogosítvány első vizsgán történő megszerzése után is határozottan azt gondolom, hogy jobban megéri egy elsőre drágábbnak tűnő de "tanulóbarátabb" iskola.
Gyakori kérdések
Hol található a Delfin Autós-Motoros Iskola?
Cím: Budapest, Bocskai u. 5, 1153 (Budapest XV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Delfin Autós-Motoros Iskola?
A Delfin Autós-Motoros Iskola az „Autósiskolák” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Delfin Autós-Motoros Iskola?
A megadott nyitvatartás: H 12:00–16:00, K zárva, Sze 12:00–16:00, Cs–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Delfin Autós-Motoros Iskola?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Delfin Autós-Motoros Iskola vasárnap zárva tart.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 931 0028. Egyes vállalkozásoknál a delfinjogsi.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen a Delfin Autós-Motoros Iskola Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 2,8 az 5-ből (26 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autósiskolák” kategóriában?
Igen. Budapest XV. kerületében például ezek is megtalálhatók: ReadyGo Autósiskola, Vezető Autós-Motoros Iskola, 18 MK Autósiskola. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Autósiskolák Budapest XV. kerületében
Teljes lista: Autósiskolák Budapest XV. kerületében →ReadyGo Autósiskola
Autósiskolák · Budapest XV. kerület
Vezető Autós-Motoros Iskola
Autósiskolák · Budapest XV. kerület
18 MK Autósiskola
Autósiskolák · Budapest XV. kerület
motorosoktatom
Autósiskolák · Budapest XV. kerület
Lopakodó-Autósiskola Bt.
Autósiskolák · Budapest XV. kerület