Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés

Kisteherautó-kölcsönzés · Budapest XV. kerület

5,0 (10)

KategóriaKisteherautó-kölcsönzés
CímBudapest, Horváth Mihály u. 2, 1151
UtcaHorváth Mihály utca
TelepülésBudapest XV. kerület
Telefon+36 30 436 7813
Google-értékelés 5,0 (10)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-14

Nyitvatartás

Hétfő8:00–18:00
Kedd8:00–18:00
Szerda8:00–18:00
Csütörtök8:00–18:00
Péntek8:00–18:00
Szombat8:00–13:00
VasárnapZárva

Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés röviden

Megbízható és rugalmas dobozos, furgon, kisteherautó bérlés, egyszerűen és gyorsan.

A Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés a „Kisteherautó-kölcsönzés” kategória egyik bejegyzése Budapest XV. kerületében. A cím: Budapest, Horváth Mihály u. 2, 1151. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H–P 8:00–18:00, Szo 8:00–13:00, V zárva. Ez heti 6 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 436 7813 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: dobozosfurgon.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (10 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XV. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés más vállalkozásokkal összehasonlítva: Kisteherautó-kölcsönzés, Budapest XV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Benkő Zsolt 4 hónapja

Attila Balog egy éve

Nikolett Benkő egy éve

Minden rendben volt!

Demeter Nelli egy éve

Minden rendben volt, csak ajánlani tudom Őket mindenkinek!:)

Nóra Földessy egy éve

Tényleg gyorsak és megbízhatóak! Csak ajánlani tudom őket!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés?

Cím: Budapest, Horváth Mihály u. 2, 1151 (Budapest XV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés?

A Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés a „Kisteherautó-kölcsönzés” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–18:00, Szo 8:00–13:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 30 436 7813. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (10 vélemény alapján).

Hol érhető el a Dobozos Furgon-Kisteherautó bérlés weboldala?

A weboldal címe: dobozosfurgon.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

További kategóriák Budapest XV. kerületében

Népszerű keresések