Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
5,0 (4)
| Kategória | Ügyvédek és közjegyzők |
|---|---|
| Cím | Budapest, Bimbó út 4, 1022 |
| Utca | Bimbó út |
| Település | Budapest II. kerület |
| Telefon | +36 1 388 6261 |
| Google-értékelés | 5,0 (4) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 9:00–17:00 |
|---|---|
| Kedd | 9:00–17:00 |
| Szerda | 9:00–17:00 |
| Csütörtök | 9:00–17:00 |
| Péntek | 9:00–17:00 |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda röviden
A Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda Budapest II. kerületében működik, tevékenysége szerint ügyvédi iroda vagy közjegyző. A pontos cím: Budapest, Bimbó út 4, 1022. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A közzétett nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 388 6261 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: abay-torok.hu.
A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 4 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.
Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda más vállalkozásokkal összehasonlítva: Ügyvédek és közjegyzők, Budapest II. kerület
- Google-értékelések eddig: 4 (a kategória környékbeli mediánja: 36), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
- Általában 17:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 16 környékbeli vállalkozása közül 11; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Bimbó út): 22.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Bátki Hanna ügyvéd (0,1 km), Dr. Németh Márk ügyvéd (0,2 km), Dr. Roska Ügyvédi Iroda (0,2 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (4). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
kemes zsolt 4 hónapja
Richard Bakos egy éve
Magas szakmai tudással végzik a munkájukat, alaposak. Mindemellett kedvesek és mindig segítőkészek a nap 24 órájában bármikor.
Levente Dr. Albert egy éve
Zsolt Bank 4 éve
Dr. Török Mónika alapos és profi ügyvéd. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Gyakori kérdések
Hol található a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda?
Cím: Budapest, Bimbó út 4, 1022 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda?
A Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda az „Ügyvédek és közjegyzők” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda?
A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda vasárnap zárva tart.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 388 6261. Egyes vállalkozásoknál az abay-torok.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen a Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (4 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is az „Ügyvédek és közjegyzők” kategóriában?
Igen. Budapest II. kerületében például ezek is megtalálhatók: Dr. Markó-Lévai Szófia ügyvéd, dr. Szalai Ügyvédi Iroda / Law Firm, Wagner & Wagner Ügyvédi Iroda. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Ügyvédek és közjegyzők Budapest II. kerületében
Teljes lista: Ügyvédek és közjegyzők Budapest II. kerületében →Dr. Markó-Lévai Szófia ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
dr. Szalai Ügyvédi Iroda / Law Firm
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
Wagner & Wagner Ügyvédi Iroda
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
dr. Horváth Áron ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
Dr. Németh Márk ügyvéd
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület
Dr. Oroszlán Zsuzsa Ügyvédi Iroda
Ügyvédek és közjegyzők · Budapest II. kerület