Erste Bank fiók

Bankok és ATM-ek · Budapest XXII. kerület

4,2 (160)

KategóriaBankok és ATM-ek
CímBudapest, Nagytétényi út 37-43, 1223
UtcaNagytétényi út
TelepülésBudapest XXII. kerület
Telefon+36 1 298 0222
Google-értékelés 4,2 (160)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-22

Nyitvatartás

Hétfő9:00–18:00
Kedd9:00–17:00
Szerda9:00–17:00
Csütörtök9:00–17:00
PéntekZárva
SzombatZárva
VasárnapZárva

Erste Bank fiók röviden

Figyelem! A pénztár keddtől péntekig egy órával hamarabb, hétfőnként két órával hamarabb zár.

Erste Bank fiók – bankfiók vagy ATM Budapest XXII. kerületében. Cím: Budapest, Nagytétényi út 37-43, 1223. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H 9:00–18:00, K–Cs 9:00–17:00, P–V zárva. Ez heti 4 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 298 0222 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: erstebank.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Google-értékelése 4,2 az 5-ből, 160 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.

A XXII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Erste Bank fiók más vállalkozásokkal összehasonlítva: Bankok és ATM-ek, Budapest XXII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Krisztina Kasza egy hónapja

Székhely valtoztatás miatt időpontra érkezve, 30 perc várakozás utan hívtak. Nyilvanos adatokat kinyomtatva eredetiben kérték szemelyes ügyintezessel, majd e-akta megküldésével tudott a kolléga dolgozni. Javaslom az online megoldásokat kiterjeszteni ezen intézkedeshez.

Attila Balog 3 hónapja

Hiába érkeztünk fél órával zárás előtt, kitessékelt az úriember, mivel nincs kompetens ember aki válaszolhat pár kérdésre. Profi

Sándor Fodor 4 hónapja

Kiemelt volt Citibankos ügyfélként szerettem volna a font számlámról kézpénzt felvenni. A pénztáros felháborodva közölte, hogy csak euró van és dollár. Közölte, hogy rendelni kell, ok, de nem garantálta, hogy forgalomban lévő címleteket fogok kapni. Ezt nehezményeztem, mert mit csinálnék használhatatlan bankjegyekkel, erre közölte, hogy menjek valutaváltóba ha válogatni akarok. Megköszöntem a segítségét…

Magóné Palotás Csenge 4 hónapja

Hosszan várakozva nem sikerült az ügyintézés. Segítőkészség nulla.

Nikolett Hornek 5 hónapja

Foglalt időpontra mentünk, de már jóval hamarabb fogadott minket egy nagyon aranyos Úr, Volper Tamás! Kedvességével, rugalmasságával és precíz segítségnyújtásával minden kérdésünkre, problémánkra hatékony megoldást kínált! Jó szívvel ajánlom bárkinek, aki hozzáértő, fiatalos, lendületes ügyintézőre szeretné bízni problémájának megoldását! Köszönünk mindent! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Erste Bank fiók?

Cím: Budapest, Nagytétényi út 37-43, 1223 (Budapest XXII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Erste Bank fiók?

Az Erste Bank fiók a „Bankok és ATM-ek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Erste Bank fiók?

A megadott nyitvatartás: H 9:00–18:00, K–Cs 9:00–17:00, P–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Erste Bank fiók?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Erste Bank fiók vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 298 0222. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az Erste Bank fiók Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,2 az 5-ből (160 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Bankok és ATM-ek” kategóriában?

Igen. Budapest XXII. kerületében például ezek is megtalálhatók: OTP Bank Készpénzmentes Fiók - Campona, UniCredit Bank, OTP Bank. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Bankok és ATM-ek Budapest XXII. kerületében

Teljes lista: Bankok és ATM-ek Budapest XXII. kerületében →

UniCredit Bank

Bankok és ATM-ek · Budapest XXII. kerület

Budapest, Nagytétényi út 37-43, 1222

4,7 (459)

OTP Bank

Bankok és ATM-ek · Budapest XXII. kerület

Budapest, Kossuth Lajos utca 31, 1221

4,6 (558)

MBH Bank Nyrt.

Bankok és ATM-ek · Budapest XXII. kerület

Budapest, Nagytétényi út 37-43, 1222

4,4 (227)

K&H ATM

Bankok és ATM-ek · Budapest XXII. kerület

Budapest, Kossuth Lajos utca 25, 1221

4,0 (11)

További kategóriák Budapest XXII. kerületében

Népszerű keresések