Ezüstszem Bt.

Könyvritkaságok boltja · Budapest XVI. kerület

5,0 (2)

KategóriaKönyvritkaságok boltja
CímBudapest, Thaly Kálmán u. 16, 1165
UtcaThaly Kálmán utca
TelepülésBudapest XVI. kerület
Telefon+36 1 370 8248
Google-értékelés 5,0 (2)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-15 · frissítve: 2026-10-16

Nyitvatartás

Hétfő9:00–22:00
Kedd9:00–22:00
Szerda9:00–22:00
Csütörtök9:00–22:00
Péntek9:00–22:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Ezüstszem Bt. röviden

Az Ezüstszem Bt. a „Könyvritkaságok boltja” kategória egyik bejegyzése Budapest XVI. kerületében. A cím: Budapest, Thaly Kálmán u. 16, 1165. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 9:00–22:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 1 370 8248 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: ezustszem.hu.

A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 2 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.

A XVI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Ezüstszem Bt. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Könyvritkaságok boltja, Budapest XVI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (2). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Erna Kocsis 8 éve

Sebők Atilla 8 éve

A béke szigete. Érdemes ellátogatni.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az Ezüstszem Bt.?

Cím: Budapest, Thaly Kálmán u. 16, 1165 (Budapest XVI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az Ezüstszem Bt.?

Az Ezüstszem Bt. a „Könyvritkaságok boltja” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az Ezüstszem Bt.?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–22:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az Ezüstszem Bt.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint az Ezüstszem Bt. vasárnap zárva tart.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 370 8248. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az Ezüstszem Bt. Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (2 vélemény alapján).

Hol érhető el az Ezüstszem Bt. weboldala?

A weboldal címe: ezustszem.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

További kategóriák Budapest XVI. kerületében

Népszerű keresések