Good Change Kft.

Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak · Budapest IX. kerület

4,1 (13)

KategóriaPénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak
CímBudapest, Ráday u. 4, 1092
UtcaRáday utca
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 70 934 8810
Google-értékelés 4,1 (13)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09

Nyitvatartás

Hétfő9:00–19:00
Kedd9:00–19:00
Szerda9:00–19:00
Csütörtök9:00–19:00
Péntek9:00–19:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Good Change Kft. röviden

30 féle valuta közül választhatsz, a világ főbb valutái mellett (euró, USA dollár) régiós vagy egzotikus országok fizetőeszközeit is megtalálod.

  • Kedvezményes online árfolyam már 50.000 forint váltásától.
  • Bankkártyás fizetési lehetőség.
  • Készpénz feltöltése a legismertebb neobankok számláira.
  • Valuta előrendelés akár meghatározott címletekkel, akár ritkább pénznemekhez.
  • Készpénz küldése a világ bármely pontjára.

A Good Change Kft. Budapest IX. kerületében működik, tevékenysége szerint pénzváltó, hitelközvetítő vagy zálogház. A pontos cím: Budapest, Ráday u. 4, 1092. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 9:00–19:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 70 934 8810. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: exclusive.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Google-értékelése 4,1 az 5-ből, 13 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.

Good Change Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak, Budapest IX. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Manka Kaposvári 10 hónapja

Krisztian Lazok egy éve

Kedves informálás, gyors munka folyamat. Ajánlom mindenkinek !

B L 4 éve

Noémi Kublik 5 éve

Anita Szabó 5 éve

Be van zárva. Szemben vele van egy másik pénzváltó, szerencsére ők jó árban váltottak ma nekem. 8as CHF bankjegyeim voltak, 300ért váltották be ők is.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Good Change Kft.?

Cím: Budapest, Ráday u. 4, 1092 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Good Change Kft.?

A Good Change Kft. a „Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Good Change Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–19:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Good Change Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Good Change Kft. vasárnap zárva tart.

Milyen pénznemmel fizetnek Magyarországon?

Magyarország pénzneme a forint (HUF, jelölése Ft); turisztikai helyeken néhol eurót is elfogadnak, de rendszerint kedvezőtlenebb árfolyamon. Pénzváltás előtt hasonlítsa össze az árfolyamot és a kezelési költséget, hitelszerződésnél pedig figyeljen a THM-re (teljes hiteldíj mutató).

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 70 934 8810. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Good Change Kft. Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,1 az 5-ből (13 vélemény alapján).

Még több: Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak Budapest IX. kerületében →

Kaadan Change

Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak · Budapest IX. kerület

Budapest, Lónyay u. 3, 1093

4,7 (115)

Euro Change

Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak · Budapest IX. kerület

Budapest, Ferenc krt. 33, 1094

4,6 (146)

Műszaki Zálog KFT

Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak · Budapest IX. kerület

Budapest, Ferenc krt. 7, 1094

4,5 (250)

General Change Pénzváltó

Pénzváltók, hitelközvetítők és zálogházak · Budapest IX. kerület

Budapest, Ráday u. 1 - 3, 1092

4,2 (47)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések