Hősök Pizza
Pizzériák · Budapest XXIII. kerület
4,7 (133)
| Kategória | Pizzériák · Hamburgerező |
|---|---|
| Cím | Budapest, HÉV megálló, Grassalkovich út 169, 1239 |
| Utca | Grassalkovich út |
| Település | Budapest XXIII. kerület |
| Telefon | +36 20 581 1551 |
| Google-értékelés | 4,7 (133) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-22 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 11:00–21:00 |
|---|---|
| Kedd | 11:00–21:00 |
| Szerda | 11:00–21:00 |
| Csütörtök | 11:00–21:00 |
| Péntek | 11:00–21:00 |
| Szombat | 11:00–21:00 |
| Vasárnap | 11:00–21:00 |
Hősök Pizza röviden
Ha egy igazán finom pizzára vagy hamburgere vágysz csak gyere be hozzánk biztos nem fogsz csalódni!
Hősök Pizza – pizzéria Budapest XXIII. kerületében. Cím: Budapest, HÉV megálló, Grassalkovich út 169, 1239. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. További Google-kategóriák: hamburgerező – ezt érdemes figyelembe venni, ha több helyet hasonlít össze a környéken.
Magyarországon az éttermek többnyire 11:00 és 22:00 között tartanak nyitva, a bárok és romkocsmák csütörtöktől szombatig jóval tovább. Hétköznap sok helyen napi menü is van – leves és főétel kedvező, fix áron, általában 11:00 és 15:00 között. Péntek és szombat estére, valamint ünnepnapokra érdemes asztalt foglalni. A számlán gyakran már szerepel a szervizdíj (jellemzően 10–15%); ha nincs, a 10% körüli borravaló szokás, de nem kötelező. Sok vendéglátóhely SZÉP-kártyát is elfogad. Sok pizzéria házhoz is szállít, akár saját weboldalán, akár a Wolt vagy a Foodora alkalmazáson keresztül. Rendelés előtt nézze meg a kiszállítási területet, a díjat és a várható időt a csúcsidőben.
A közzétett nyitvatartás: minden nap 11:00–21:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva van – a magyar éttermek és kávézók nagy része a hét minden napján fogad vendégeket. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 581 1551. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: hosok-pizza.choiceqr.com – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,7 pont az 5-ből (133 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
A XXIII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Hősök Pizza más vállalkozásokkal összehasonlítva: Pizzériák, Budapest XXIII. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Grassalkovich út): 94.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Pizza8 - Pizza Automata (1,8 km), Pizza Hut Express Budapest Soroksár Auchan (3,8 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Viktória Királyné Horváth 3 hónapja
Két pizzát vettünk, 10 perc alatt elkészült Bent is van pár hely, de mi elvittuk a meleg miatt. A gyerekek nem is bírták hazáig már a kocsiban ették:) Finom volt, máskor is jövünk:)
Somogyi Ildikó 4 hónapja
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a helyre. A kiszolgálás kedves, az üzlet pedig kifejezetten hívogató és rendezett. A pizzájuk egyszerűen isteni, minden falat élvezet volt. Külön tetszett a falon látható, ízléses pizza szelet mintás dekoráció, ami azonnal megjött a kedvem az evéshez. Szuper élmény volt, biztosan visszatérek még ide. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy igazán finom étkezésre vágyik a környéken.
Katalin Pünkösd 7 hónapja
Itt minden korosztály megtalálja a kedvencét. A quesadilla isteni, a pizzát pont így szeretem. Szóval ez egy klassz hely, nagyon jó helyen, remek ételekkel, széles választékkal, szívélyes vendéglátással. (Fűtött, tiszta mosdó is tartozik hozzá!) Jó ebbe a pizzázóba betérni. Ahogy előttem is már sokan dícsérték őket, valóban nagyon kedves mindenki. Szívből ajánlom!
Gábor Torják egy éve
Kedves, vendégszerető kiszolgálás! 2db 32-es pizza 10p alatt kész volt. A pizza finom volt pont olyan, amilyet már rég kerestem. Tészta/feltét aránya, ízek kivállóak voltak.
Gábor Beszedics egy éve
Telefonon rendeltem meg elvitelre a pizzákat és vissza is hívtak amint elkészült mind a négy. Az átvétel során minden rendben ment, kedves és figyelmes kiszolgálásban volt részünk. A pizzák finomak és a feltét mindegyiken rendben volt (lásd: képek). Ár-érték arányban nagyon jó étterem! Köszönjük szépen!
Gyakori kérdések
Hol található a Hősök Pizza?
Cím: Budapest, HÉV megálló, Grassalkovich út 169, 1239 (Budapest XXIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Hősök Pizza?
A Hősök Pizza a „Pizzériák” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: hamburgerező.
Mikor van nyitva a Hősök Pizza?
A megadott nyitvatartás: minden nap 11:00–21:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Hősök Pizza?
Igen, vasárnap: 11:00–21:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.
Kell asztalt foglalni?
Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 581 1551. Egyes helyeken a hosok-pizza.choiceqr.com weboldalon is lehet foglalni.
Milyen a Hősök Pizza Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,7 az 5-ből (133 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Pizzériák” kategóriában?
Igen. Budapest XXIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Pizza Hut Express Budapest Soroksár Auchan, Pizza8 - Pizza Automata. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Pizzériák Budapest XXIII. kerületében
Teljes lista: Pizzériák Budapest XXIII. kerületében →Pizza Hut Express Budapest Soroksár Auchan
Pizzériák · Budapest XXIII. kerület
Pizza8 - Pizza Automata
Pizzériák · Budapest XXIII. kerület
További kategóriák Budapest XXIII. kerületében
- Parkok, állatkertek és természet 26
- Szépségszalonok és műkörmösök 20
- Autószervizek és autószerelők 20
- Szupermarketek és élelmiszerboltok 17
- Építőipari cégek és felújítás 16
- Virágboltok és ajándékboltok 13
- Masszázs 13
- Sportlétesítmények és küzdősportok 13
- Parkolók, parkolóházak és garázsok 12
- Bölcsődék és óvodák 12