Jázmin Thai Masszázs Budapest
Masszázs · Budapest V. kerület
4,5 (147)
| Kategória | Masszázs · Masszőr |
|---|---|
| Cím | Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 58, 1054 |
| Utca | Bajcsy-Zsilinszky út |
| Település | Budapest V. kerület |
| Telefon | +36 20 290 9999 |
| Google-értékelés | 4,5 (147) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-05 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 10:00–21:00 |
|---|---|
| Kedd | 10:00–21:00 |
| Szerda | 10:00–21:00 |
| Csütörtök | 10:00–21:00 |
| Péntek | 10:00–21:00 |
| Szombat | 10:00–21:00 |
| Vasárnap | 10:00–21:00 |
Jázmin Thai Masszázs Budapest röviden
Jázmin Thai Massage szalonban számos masszázs közül választhat. Legyen szó stresszoldásról, fájdalomcsillapításról vagy egyszerűen a jó közérzet megteremtéséről, a masszázs olyan megoldást kínál, amely segít ellazulni és megújulni.
A Jázmin Thai Masszázs Budapest a „Masszázs” kategória egyik bejegyzése Budapest V. kerületében. A cím: Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 58, 1054. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés. A Google a következő kategóriákba is besorolja: masszőr, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.
A közzétett nyitvatartás: minden nap 10:00–21:00. A hét minden napján nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 290 9999. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: jazmin-thai-masszazs.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
A Google-on 4,5 pontot kapott az 5-ből, 147 vélemény alapján – ez egy masszázsszalon esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.
Jázmin Thai Masszázs Budapest más vállalkozásokkal összehasonlítva: Masszázs, Budapest V. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Bajcsy-Zsilinszky út): 37.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Gyógymasszázs - Bank Center, 5.kerület (0,4 km), 5 Elements SPA (0,6 km), Pink Lotus Nails & Massage (0,8 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
makka mikka 2 éve
Nem korrektek!! Rokonunk pár hónappal ezelőtt a vásárolt számunkra 20000 Ft értékben ajándékutalványt amit szerettünk volna beváltani a különbözetet pedig szépkártyával akartuk kiegyenlíteni. Az ajándékutalványt tulajdonosváltás miatt a szépkártyát egyáltalán nem fogadják el.
Neuhauser Márk 4 éve
Nem olcsó, de profi masszázs - erős kézzel. Az alagsori helyiség sajnos rettenetesen dohos. Minden masszázsfülke saját zuhanyzóval. SZÉP kártyával lehet fizetni. Magyarul nem beszélnek, angolul egy kicsit.
Kata Horvath 6 éve
Tiszta, szép, hangulatos. Zuhanyzási lehetőség biztosított. Én csak az olajos masszázsra járok, de azt 10 éve. :) Ügyesek a masszőrök, kérdés nélkül érzik a problémás pontokat, sose kellett szólnom semmiért. Több helyen is jártam már, de ide mindig visszatérek. Ajánlom. :)
Kiss Tamás (KT) 8 éve
Budapest legjobb masszázsszalonja, ezt bátran ki merem jelenteni. Forgalmas belvárosi helyen található, nagyon kellemes és relaxáló a környezet, a recepciósok végtelen kedvesek, a masszőrlányok szakképzettek, hihetetlen jó munkát végeznek, mindemellett folyamatosan mosolyognak és csinosak is. Lehet az átlagostól magasabbak az áraik, de én azt gondolom megéri teljes mértékig.
Márta Dr Szőkéné Dr Pintér Szerkesztve: 2 éve
Nagyon szomorú vagyok, hogy eladták. Levegős, kulturált hely volt, kedves recepciósokkal, akihez jártam utoljára, messze több volt, mint egy átlag masszőr. Intelligens gyógyító. Legszívesebben 6 csillagot adnék.Köszönöm Pim.
Gyakori kérdések
Hol található a Jázmin Thai Masszázs Budapest?
Cím: Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 58, 1054 (Budapest V. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Jázmin Thai Masszázs Budapest?
A Jázmin Thai Masszázs Budapest a „Masszázs” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: masszőr.
Mikor van nyitva a Jázmin Thai Masszázs Budapest?
A megadott nyitvatartás: minden nap 10:00–21:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Jázmin Thai Masszázs Budapest?
Igen, vasárnap: 10:00–21:00.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 290 9999. Egyes vállalkozásoknál a jazmin-thai-masszazs.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen a Jázmin Thai Masszázs Budapest Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (147 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Masszázs” kategóriában?
Igen. Budapest V. kerületében például ezek is megtalálhatók: Holistic Massage Therapist / Remedial / Somatic / Swedish / Lomi-Lomi / Lymphatic D., Well Thais Massage, Spirit Thai Massage, Váci utca 39. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Még több: Masszázs Budapest V. kerületében
Teljes lista: Masszázs Budapest V. kerületében →Holistic Massage Therapist / Remedial / Somatic / Swedish / Lomi-Lomi / Lymphatic D.
Masszázs · Budapest V. kerület
Well Thais Massage
Masszázs · Budapest V. kerület
Spirit Thai Massage, Váci utca 39
Masszázs · Budapest V. kerület
Cabana Professional Thai massage
Masszázs · Budapest V. kerület
Miracle Thai massage( Thai)&spa wellness
Masszázs · Budapest V. kerület
Maldiv Thai és Gyógymasszázs szalon & spa
Masszázs · Budapest V. kerület