Kecskésné Terék Annamária

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

4,9 (70)

KategóriaOptikák és hallókészülékek
CímBudapest, Mészáros József u. 1, 1165
UtcaMészáros József utca
TelepülésBudapest XVI. kerület
Telefon+36 20 927 3285
Google-értékelés 4,9 (70)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09

Nyitvatartás

Hétfő10:00–18:00
Kedd10:00–18:00
Szerda10:00–18:00
Csütörtök10:00–18:00
Péntek10:00–17:30
SzombatZárva
VasárnapZárva

Kecskésné Terék Annamária röviden

Kecskésné Terék Annamária – optika Budapest XVI. kerületében. Cím: Budapest, Mészáros József u. 1, 1165. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–Cs 10:00–18:00, P 10:00–17:30, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 927 3285. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: optikplus.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (70 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XVI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Kecskésné Terék Annamária más vállalkozásokkal összehasonlítva: Optikák és hallókészülékek, Budapest XVI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Viktor Giricz 7 hónapja

Bifokális szemüvegre volt szükségem és az értékelések alapján kértem időpontot szemvizsgálatra ebben az üzletben, ahol magasan képzett szakemberek fogadtak és másfél hét után egy rendkívüli minőségű szemüveget kaptam, ami nem csak a látási problémámat oldotta meg tökéletesen, hanem a helyes tartásomon is javított, így megszűnt a gerincfájdalmam is. Nagyon hálás vagyok a kedves és hozzáértő, korrekt kiszolgálásért. Köszönöm szépen!

Ruszin Világ 7 hónapja

Professzionális üzlet, optikus, kiszolgálás és termékek. A megrendelt szemüveg tökéletes, minden gondomat megoldotta, kényelmes és hasznos. Ezután csak itt fogok szemüveget vásárolni. Nagyon szépen köszönöm!

Tamás Kovács G. 9 hónapja

Nem vagyok egyszerű ügyfél, sokat kellett variálni a szemüvegen, mire jó lett, de végig türelmesen, nyugodtan megcsináltak mindent amit kértem. Precíz, hozzáértő emberek, segítő hozzáállással, nagyon kedvelem őket. Sokadszorra voltam itt, legközelebb is ide jövök.

Zsófia Kukri egy éve

Néhány héttel ezelőtt voltam az optikában. Előtte egyeztettem velük időpontról telefonon. Kérdeztem, hogy végeznek-e teljes körű szemvizsgálatot, amire az volt a válasz, hogy igen, általános szemvizsgálat, szemnyomás mérést igen, viszont pupillatágításos vizsgálatot nem. Mondtam, hogy rendben, akkor így elmegyek. Aznap, amikor odamentem, sokan voltak, és érkezési sorrendben fogadtak annak ellenére, hogy bejelentkeztem előre. Több mint egy órát ott vártam. Az optikusok egyébként kedvesek voltak, talán ezért tudok 2 csillagot adni. A doktornőhöz bemenve jeleztem, hogy teljeskörű szemvizsgálatra jöttem. Közölte velem, hogy itt semmi mást nem tudnak most csinálni, csak megnézik, hogy a szemüveg, ami épp nekem van, jó-e. Még ő volt felháborodva, holott nekem azt ígérték, hogy végeznek ilyen vizsgálatot. A “kedves” doktornő továbbá miután közölte, hogy nincs ilyen vizsgálat, továbbra is ebben a bunkó stílusban kérdezte meg tőlem, hogy “hol lakik maga, Nagytarcsán?” Nem tudom, honnan vette ezt az információt, mert semmi közöm Nagytarcsához. Segíteni akart talán, hogy hova menjek, csak ezt elég furán tette. Ennyire nehéz kedvesnek lenni tényleg? Ha normálisan elmondja, hogy nem végeznek il

Andrea Kalocsai 2 éve

Pici üzlet, mégis nagy a választék szemüvegkeretekből. Általában nehezen találok XS-es méretet, de itt a pult megtelt előttem szép keretekkel, megfizethető áron. Kedvesek, türelmesek, szolgálatkészek. Néhány lépés a Jókai szakrendelőtől. Ajánlom figyelmükbe!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Kecskésné Terék Annamária?

Cím: Budapest, Mészáros József u. 1, 1165 (Budapest XVI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Kecskésné Terék Annamária?

A Kecskésné Terék Annamária az „Optikák és hallókészülékek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Kecskésné Terék Annamária?

A megadott nyitvatartás: H–Cs 10:00–18:00, P 10:00–17:30, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Kecskésné Terék Annamária?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Kecskésné Terék Annamária vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 927 3285. Egyes vállalkozásoknál az optikplus.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Kecskésné Terék Annamária Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (70 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Optikák és hallókészülékek” kategóriában?

Igen. Budapest XVI. kerületében például ezek is megtalálhatók: ES Optics & Coffee, Kertváros Optika +, Cinke Optika. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Optikák és hallókészülékek Budapest XVI. kerületében

Teljes lista: Optikák és hallókészülékek Budapest XVI. kerületében →

ES Optics & Coffee

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Ostoros út 63, 1164

5,0 (24)

Kertváros Optika +

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Kertváros Optika, Csömöri út 182, 1161

4,7 (48)

Cinke Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Szabadföld út 18, 1164

4,8 (25)

Gerő Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Veres Péter út 110, 1165

4,2 (31)

Fedra optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Hősök tere 7-9, 1161

5,0 (2)

Herczeg Optika

Optikák és hallókészülékek · Budapest XVI. kerület

Budapest, Szénás u. 123, 1162

5,0 (2)

További kategóriák Budapest XVI. kerületében

Népszerű keresések