Kertvárosi Relax apartmanház
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület
4,6 (16)
| Kategória | Panziók és vendégházak |
|---|---|
| Cím | Budapest, Heveder u. 3, 1141 |
| Utca | Heveder utca |
| Település | Budapest XIV. kerület |
| Telefon | +36 70 626 9489 |
| Google-értékelés | 4,6 (16) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-13 |
Kertvárosi Relax apartmanház röviden
Nyugodt családi házas zöld övezetben elhelyezkedő dupla apartmanházunk várja vendégeit. Parkolás az udvarban 2-3 autó részére. A fenti apartman 3 szobás tágas 8 fő részére nyújt kellemes pihenési lehetőséget. Az alsó szinten található apartman 2 szobás 5 férőhelyes.
A Kertvárosi Relax apartmanház a „Panziók és vendégházak” kategória egyik bejegyzése Budapest XIV. kerületében. A cím: Budapest, Heveder u. 3, 1141. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.
Nyitvatartási adat egyelőre nem áll rendelkezésre. A legfrissebb időpontokért telefonáljon, vagy nézze meg az oldalon található Google Térkép-linket, és ne feledje, hogy Magyarországon sok kisebb üzlet és szolgáltató vasárnap zárva tart. A megadott telefonszám: +36 70 626 9489. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,6 pont az 5-ből (16 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
Kertvárosi Relax apartmanház más vállalkozásokkal összehasonlítva: Panziók és vendégházak, Budapest XIV. kerület
- A Google-értékelések száma (16) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 6).
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Wellness Hotel Kupon (1,2 km), Budapest Zugló Apartman (1,6 km), Zugló Dormitory (2,0 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Alexa Wertheim 6 hónapja
Csendes hely, szép és tisztaság volt bennt, a tulajdonos nagyon barátságos. Közel van minden hozzá ( bolt, tömegközlekedés ). Ajánlani tudom a helyet ☺️
Attila Verdon 6 hónapja
Nagyon jól éreztük magunkat a szállás a képeknek megfelelő az ára baráti és az elhelyezkedése is jó
Gabi egy éve
Szuper 🫶
P. Róbert 4 éve
Igazán csendes környék, jó megközelíthetőséggel. Kényelmes, jól felszerelt ház. Esetleg az udvar kinézetén lehetne javítani. Szerintem máskor is visszatérünk!
Savelin László 4 éve
Kedves vendéglátó!!! Kellemes hely!!!
Gyakori kérdések
Hol található a Kertvárosi Relax apartmanház?
Cím: Budapest, Heveder u. 3, 1141 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Kertvárosi Relax apartmanház?
A Kertvárosi Relax apartmanház a „Panziók és vendégházak” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Kertvárosi Relax apartmanház?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Hogyan foglalhatok?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 626 9489. A nyári szezonra (különösen a Balatonnál), augusztus 20. környékére, a nagy fesztiválok idejére és a hosszú hétvégékre foglaljon időben, és ellenőrizze a lemondási feltételeket.
Milyen a Kertvárosi Relax apartmanház Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,6 az 5-ből (16 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Panziók és vendégházak” kategóriában?
Igen. Budapest XIV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Palm-Apartment, City Park Apartment, Wellness Hotel Kupon. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.
Még több: Panziók és vendégházak Budapest XIV. kerületében
Teljes lista: Panziók és vendégházak Budapest XIV. kerületében →Palm-Apartment
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület
City Park Apartment
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület
Wellness Hotel Kupon
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület
Budapest Zugló Apartman
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület
Zugló Dormitory
Panziók és vendégházak · Budapest XIV. kerület