Keve Autokölcsönző

Vállalati iroda · Budapest XI. kerület

5,0 (4)

KategóriaVállalati iroda
CímBudapest, Ildikó u. 29, 1115
UtcaIldikó utca
TelepülésBudapest XI. kerület
Google-értékelés 5,0 (4)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-10

Keve Autokölcsönző röviden

A Keve Autokölcsönző a „Vállalati iroda” kategória egyik bejegyzése Budapest XI. kerületében. A cím: Budapest, Ildikó u. 29, 1115. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 4 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

Keve Autokölcsönző más vállalkozásokkal összehasonlítva: Vállalati iroda, Budapest XI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (4). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Gábor Péter Bara 3 éve

Megbízható,rugalmas. Remek szolgáltatást nyújtanak a srácok. Hírtelen volt szükségem autóra,egyből segítettek. Ráadásul nagyon szuper áron.Köszönöm szépen. Csak ajánlani tudom.

Dombi Alajos 3 éve

Korrekt, rugalmas csapat.

István Oláh 4 éve

Czeglédi Tamás 7 éve

Rugalmas csapat, mindenben segítőkészek. Hasznos vállalkozás.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Keve Autokölcsönző?

Cím: Budapest, Ildikó u. 29, 1115 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Keve Autokölcsönző?

A Keve Autokölcsönző a „Vállalati iroda” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Keve Autokölcsönző?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Milyen a Keve Autokölcsönző Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (4 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Vállalati iroda” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Simon és Gláser Ügyvédi Iroda, Dr. Tóth-Kalászi András Ügyvédi Iroda, Wine Mission Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Vállalati iroda Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Vállalati iroda Budapest XI. kerületében →

Wine Mission Kft

Vállalati iroda · Budapest XI. kerület

Budapest, Nándorfejérvári út 37, 1116

4,7 (3)

Replant 4 Care Kft.

Vállalati iroda · Budapest XI. kerület

Budapest, Fehérvári út 79, 1119

3,7 (15)

Mēnesi Office Center

Vállalati iroda · Budapest XI. kerület

Budapest, Ménesi út 22, 1118

3,3 (10)

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések