Kiss Krisztina Pincészete-Eger

Pincészetek, borászatok és sörfőzdék · Budapest XI. kerület

5,0 (2)

KategóriaPincészetek, borászatok és sörfőzdék
CímBudapest, Karinthy Frigyes út 15, 1117
UtcaKarinthy Frigyes út
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 30 690 8466
Google-értékelés 5,0 (2)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-10

Kiss Krisztina Pincészete-Eger röviden

A Kiss Krisztina Pincészete-Eger Budapest XI. kerületében működik, tevékenysége szerint pincészet, borászat vagy sörfőzde. A pontos cím: Budapest, Karinthy Frigyes út 15, 1117. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

Magyarországon az éttermek többnyire 11:00 és 22:00 között tartanak nyitva, a bárok és romkocsmák csütörtöktől szombatig jóval tovább. Hétköznap sok helyen napi menü is van – leves és főétel kedvező, fix áron, általában 11:00 és 15:00 között. Péntek és szombat estére, valamint ünnepnapokra érdemes asztalt foglalni. A számlán gyakran már szerepel a szervizdíj (jellemzően 10–15%); ha nincs, a 10% körüli borravaló szokás, de nem kötelező. Sok vendéglátóhely SZÉP-kártyát is elfogad. A pincészetek és sörfőzdék sokszor előzetes bejelentkezéssel fogadnak borkóstolóra vagy üzemlátogatásra. Ha kóstolni megy, gondoskodjon sofőrről, mert Magyarországon zéró tolerancia van az ittas vezetéssel szemben.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest XI. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. Telefonon a +36 30 690 8466 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 2 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.

Kiss Krisztina Pincészete-Eger más vállalkozásokkal összehasonlítva: Pincészetek, borászatok és sörfőzdék, Budapest XI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (2). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Krisztina Vargáné Molnár 7 éve

Legszuperebb hely!❤

Annamária Basa 8 éve

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Kiss Krisztina Pincészete-Eger?

Cím: Budapest, Karinthy Frigyes út 15, 1117 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Kiss Krisztina Pincészete-Eger?

A Kiss Krisztina Pincészete-Eger a „Pincészetek, borászatok és sörfőzdék” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Kiss Krisztina Pincészete-Eger?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 690 8466.

Milyen a Kiss Krisztina Pincészete-Eger Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (2 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Pincészetek, borászatok és sörfőzdék” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Divinus pincészet, Feiszt Pince. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Pincészetek, borászatok és sörfőzdék Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Pincészetek, borászatok és sörfőzdék Budapest XI. kerületében →

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések