Kossuth szabadstrand
Kültéri fürdő · Budapest III. kerület
4,4 (377)
| Kategória | Kültéri fürdő |
|---|---|
| Cím | Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 14, 1039 |
| Utca | Kossuth Lajos üdülőpart |
| Település | Budapest III. kerület |
| Google-értékelés | 4,4 (377) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 10:00–19:00 |
|---|---|
| Kedd | 10:00–19:00 |
| Szerda | 10:00–19:00 |
| Csütörtök | 10:00–19:00 |
| Péntek | 10:00–19:00 |
| Szombat | 10:00–19:00 |
| Vasárnap | 10:00–19:00 |
Kossuth szabadstrand röviden
Kossuth szabadstrand – helyi vállalkozás Budapest III. kerületében. Cím: Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 14, 1039. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.
A közzétett nyitvatartás: minden nap 10:00–19:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. Weboldala: facebook.com – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,4 pont az 5-ből (377 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
Kossuth szabadstrand más vállalkozásokkal összehasonlítva: Kültéri fürdő, Budapest III. kerület
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Kossuth Lajos üdülőpart): 7.
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Zoltán Szabó 2 hónapja
A víz kiváló. A sodrás pont elég, hogy az egyhelyben úszás is edzés legyen 😁 A nagyobb köveket kiszedhették volna, de lehet legközelebb neki állok 🤔
R Youtube Szerkesztve: 2 hónapja
Szép a partszakasz, szinte senki nem volt Október lévén. Nekem sok volt a hordalék a vizen, nyugodtabb, öblösebb részre számítottam. (RC hajó)
Csaba Biro 2 éve
Római-parti Szabadstrand, Óbuda északi Duna-partján, Rómaifürdő, III. kerület. A római-parton strandolni, evezni, sétálni mindig egy jó időtöltés. A római-parti strandolásnak, evezésnek már hagyománya volt a 19.-20. században is. A Római-parti plázs, strand, Budapest egyetlen olyan természetes fürdőhelye, ahol ellenőrzött vízminőség mellett a látogatók belépődíj fizetése nélkül használhatják, hódolva az évszázadok óta elfogadottnak számító Dunai fürdőzés élvezetének.
György Rádi 3 éve
Kellemes. békés és szép hely. Csak a kavicsos partra nem készültem, kellett volna valami jobb papucs vagy szandál, amiben lehet közlekedni a kavicson a parton is és a vízben is. Még nyugágy is jutott, mert szerencsére nem voltak túl sokan a parton. Van öltöző fülke a parton és a szemközti üdülő-vendéglőnék pedig ingyenes WC, zuhany. A sok parti fa árnyékot is adott, de napos részek is voltak, ki mit szeret.
Péter Kovács 4 éve
Jó elképzelés, hogy legyen strand a Dunán, de a lerakott bólyáknál csak derékig ér a víz, úszni ott még nem lehet, bejjebb nem szabad menni, mert akkor ott teremnek a vízirendőrök és kitessékelnek. A talaj végig nagy kavicsos, kagylós Ez így halovány. A bisztrók, büfék amúgy jók, hangulatosak.
Gyakori kérdések
Hol található a Kossuth szabadstrand?
Cím: Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 14, 1039 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Kossuth szabadstrand?
A Kossuth szabadstrand a „Kültéri fürdő” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Kossuth szabadstrand?
A megadott nyitvatartás: minden nap 10:00–19:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a Kossuth szabadstrand?
Igen, vasárnap: 10:00–19:00.
Milyen a Kossuth szabadstrand Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,4 az 5-ből (377 vélemény alapján).
Hol érhető el a Kossuth szabadstrand weboldala?
A weboldal címe: facebook.com (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.