Ksroll Trade Kft

Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Budapest IV. kerület

5,0 (58)

KategóriaTetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Redőnyáruház, Ajtóbolt, Ajtószállító, Szúnyoghálóbolt
CímBudapest, Munkásotthon u. 74-76 fsz/6, 1042
TelepülésBudapest IV. kerület
Telefon+36 70 200 3224
Google-értékelés 5,0 (58)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-04 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő8:00–16:00
Kedd8:00–16:00
Szerda8:00–16:00
Csütörtök8:00–16:00
Péntek8:00–16:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Ksroll Trade Kft röviden

Nyílászárók, árnyékolók forgalmazása és beépítése.

Tervezés - Konszignálás: Tervek, konszignációk vagy adott méretek alapján tételes árajánlat készítés.

Felmérés: Ingyenes szakmai, műszaki helyszíni felmérés a megfelelő termék kiválasztásához.

Nyílászáró Beépítés: Műanyag és alumínium nyílászárók szakszerű beépítése, meglévő nyílászárók bontása, purhab hézag elfedése takaró léccel vagy gipszkartonos káva javítással.

Árnyékoló Felszerelés: Redönyők, Zsalúziák, Fixscreenek, Szúnyoghálók szakszerű felszerelése nyílászárokra, pergolára vagy üres kávába.

Ksroll Trade Kft – tetőfedő, nyílászáró- vagy homlokzati vállalkozás Budapest IV. kerületében. Cím: Budapest, Munkásotthon u. 74-76 fsz/6, 1042. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: redőnyáruház, ajtóbolt, ajtószállító, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 70 200 3224. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: ksroll.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, 58 vélemény alapján – ez egy tetőfedő, nyílászáró- vagy homlokzati vállalkozás esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Ksroll Trade Kft más vállalkozásokkal összehasonlítva: Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok, Budapest IV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Fanni Cserpes 3 hónapja

Minőségi munkát végeztek panellakásunk erkélyén, nagyon meg voltunk elégedve a beépítést végző szakemberekkel. A megrendeléstől számítva hamar kész lettek az ablakok, gyorsan jöttek is beszerelni. A régi ablakokat és egyéb szemetet hiánytalanul elszállították, nem hagytak koszt sem a lakásban, sem a lépcsőházban. Megbízható cég, rendes alkalmazottakkal, csak ajánlani tudom.

Fanni Sókuti 3 hónapja

Nagyon precíz/igényes beépítéssel egy csodaszép minőségi ajtó került beépítésre, igazán elégedett vagyok! Ajánlom bátran mindenkinek!

Bence Dani 4 hónapja

Közvetlen ajánlás alapján kértünk szoba ablakokhoz és terasz ajtóhoz redőnyözést és rovarhálót, majd második körben tetőablak árnyékolót és rovarhálót. Nagyon igényes munkát végeznek, ezért már fogalmazzuk az újabb megrendelést is :) Egyetlen negatívum, hogy elfoglaltak, de megéri várni rájuk!

Erika Kis 4 hónapja

Igazán örülök, hogy Sándorékat választottam a munkára. Az első pillanattól kezdve korrekt, pontos tájékoztatást kaptam, és az egész kapcsolat során érezhető volt az ügyfélközpontúság. Minden kérdésemre alapos, szakszerű választ kaptam. A helyszíni felmérés már a kapcsolatfelvétel hetén megtörtént, az ablakok cseréje pedig a 6. héten. A kollégái kedvesek, szakmailag magasan képzettek, bárkinek jó szívvel ajánlom őket. :)

Edit Ondrik 4 hónapja

Többször is dolgoztak már nálunk, minding korekt volt a munka, csak ajánlani tudom! Ami fontos még, felelőséget vállalnak és ha gond adódik mindig jönnek és segítenek. Ezért nálam őt csillag!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Ksroll Trade Kft?

Cím: Budapest, Munkásotthon u. 74-76 fsz/6, 1042 (Budapest IV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Ksroll Trade Kft?

A Ksroll Trade Kft a „Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: redőnyáruház, ajtóbolt, ajtószállító.

Mikor van nyitva a Ksroll Trade Kft?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Ksroll Trade Kft?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Ksroll Trade Kft vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 200 3224. Egyes vállalkozásoknál a ksroll.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Ksroll Trade Kft Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (58 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok” kategóriában?

Igen. Budapest IV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Zováth Árnyékolástechnika, Nyíló-Bukó Kft. - Alumínium- és műanyag nyílászárók, Jola - Kívül Belül Otthon. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok Budapest IV. kerületében

Teljes lista: Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok Budapest IV. kerületében →

Zováth Árnyékolástechnika

Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Budapest IV. kerület

Budapest, Kisfaludy u. 34, 1044

5,0 (115)

Jola - Kívül Belül Otthon

Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Budapest IV. kerület

Budapest, Fóti út 56/B, 1045

4,3 (282)

Áron Ház Kft. - Újpest

Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Budapest IV. kerület

Budapest, Váci út 81, 1044

4,1 (305)

SASSZ Nyílászáró - Tomori utca

Tetőfedők, nyílászárók és homlokzatok · Budapest IV. kerület

Budapest, IV. kerület - Telephely, Tomori u. 8, 1044

4,4 (50)

További kategóriák Budapest IV. kerületében

Népszerű keresések