M5 Nyílászáró Centrum
Business · Budapest XIX. kerület
5,0 (1)
| Kategória | Business |
|---|---|
| Cím | Budapest, Citroën u., 1194 |
| Utca | Citroën utca |
| Település | Budapest XIX. kerület |
| Google-értékelés | 5,0 (1) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-19 |
M5 Nyílászáró Centrum röviden
M5 Nyílászáró Centrum – helyi vállalkozás Budapest XIX. kerületében. Cím: Budapest, Citroën u., 1194. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.
A Google 5,0 pontot mutat az 5-ből, 1 vélemény alapján. Ilyen kevés véleménynél a pontszám gyorsan változhat, és annál megbízhatóbb lesz, minél több ügyfél ír értékelést.
A XIX. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
M5 Nyílászáró Centrum más vállalkozásokkal összehasonlítva: Business, Budapest XIX. kerület
- Google-értékelések eddig: 1 (a kategória környékbeli mediánja: 1), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
- További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Citroën utca): 5.
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Elisúr Kft. (0,3 km), Filmbusz Kft. (0,7 km), Kispest (1,1 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Attila Sáfrány 4 éve
Gyakori kérdések
Hol található a M5 Nyílászáró Centrum?
Cím: Budapest, Citroën u., 1194 (Budapest XIX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a M5 Nyílászáró Centrum?
A M5 Nyílászáró Centrum a „Business” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a M5 Nyílászáró Centrum?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Milyen a M5 Nyílászáró Centrum Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Business” kategóriában?
Igen. Budapest XIX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Forrásház Gondozási Központ, Általános Szolgáltató Kkt, Gewiss Képviselet Vill-Impex Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.
Még több: Business Budapest XIX. kerületében
Teljes lista: Business Budapest XIX. kerületében →Forrásház Gondozási Központ
Business · Budapest XIX. kerület
Általános Szolgáltató Kkt
Business · Budapest XIX. kerület
Gewiss Képviselet Vill-Impex Kft.
Business · Budapest XIX. kerület
Szabadagazda Kft
Business · Budapest XIX. kerület
Gal-Go Kft.
Business · Budapest XIX. kerület
Intermanagement Iroda Kft.
Business · Budapest XIX. kerület