Masszázs - Zugló

Egyesületek és szövetségek · Budapest XIV. kerület

5,0 (8)

KategóriaEgyesületek és szövetségek
CímBudapest, Róna u. 192, 1145
UtcaRóna utca
TelepülésBudapest XIV. kerület
Telefon+36 70 773 3988
Google-értékelés 5,0 (8)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-13

Nyitvatartás

Hétfő8:00–20:00
Kedd8:00–20:00
Szerda8:00–20:00
Csütörtök8:00–20:00
Péntek8:00–20:00
Szombat10:00–16:00
Vasárnap10:00–16:00

Masszázs - Zugló röviden

A Masszázs - Zugló Budapest XIV. kerületében működik, tevékenysége szerint helyi vállalkozás. A pontos cím: Budapest, Róna u. 192, 1145. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: H–P 8:00–20:00, Szo–V 10:00–16:00. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 70 773 3988. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 5,0 pont az 5-ből (8 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Masszázs - Zugló más vállalkozásokkal összehasonlítva: Egyesületek és szövetségek, Budapest XIV. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Kiss Márta 7 éve

Szuper volt! 😘😘

Böbke Lukács 7 éve

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Agi Szabo 7 éve

Hangulatos belső tér, udvarias gyógymasszőrrel

Erika Szilágyi 7 éve

Kellemesen ellazulós hely!

Lámpásai 13. Kerület 7 éve

Az első emeleten van. Várni kell addig, amíg az ajtón kiszólnak, mert még folyik a masszázs.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Masszázs - Zugló?

Cím: Budapest, Róna u. 192, 1145 (Budapest XIV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Masszázs - Zugló?

A Masszázs - Zugló az „Egyesületek és szövetségek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Masszázs - Zugló?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–20:00, Szo–V 10:00–16:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Masszázs - Zugló?

Igen, vasárnap: 10:00–16:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 70 773 3988. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Masszázs - Zugló Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (8 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Egyesületek és szövetségek” kategóriában?

Igen. Budapest XIV. kerületében például ezek is megtalálhatók: Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete, Magyar Evezős Szövetség, Zuglói Ifjúsági Centrum. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Egyesületek és szövetségek Budapest XIV. kerületében

Teljes lista: Egyesületek és szövetségek Budapest XIV. kerületében →

Zuglói Ifjúsági Centrum

Egyesületek és szövetségek · Budapest XIV. kerület

Budapest, Uzsoki u. 57, 1145

4,4 (21)

További kategóriák Budapest XIV. kerületében

Népszerű keresések