Napraforgó Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
3,9 (19)
| Kategória | Bölcsődék és óvodák |
|---|---|
| Cím | Budapest, Karinthy Frigyes u. 6, 1194 |
| Utca | Karinthy Frigyes utca |
| Település | Budapest XIX. kerület |
| Telefon | +36 1 282 4526 |
| Google-értékelés | 3,9 (19) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-19 |
Napraforgó Óvoda röviden
A Napraforgó Óvoda Budapest XIX. kerületében működik, tevékenysége szerint bölcsőde vagy óvoda. A pontos cím: Budapest, Karinthy Frigyes u. 6, 1194. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
Nyitvatartási adat egyelőre nem áll rendelkezésre. A legfrissebb időpontokért telefonáljon, vagy nézze meg az oldalon található Google Térkép-linket, és ne feledje, hogy Magyarországon sok kisebb üzlet és szolgáltató vasárnap zárva tart. Telefonon a +36 1 282 4526 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: ovoda.kispest.hu.
Google-értékelése 3,9 az 5-ből, 19 vélemény alapján. Ez vegyes, de összességében stabil kép; a legfrissebb vélemények elolvasása többet elárul arról, mire számíthat egy látogatás előtt.
A XIX. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.
Napraforgó Óvoda más vállalkozásokkal összehasonlítva: Bölcsődék és óvodák, Budapest XIX. kerület
- A Google-értékelések száma (19) alapján 2. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 16).
- Legközelebbiek ebben a kategóriában: Kispesti Mese-vár Zrínyi Óvoda (0,7 km), Kispesti Mézeskalács Óvoda (1,1 km), Kispesti Gyöngykagyló Óvoda (1,1 km)
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
L. Józsi Mix Szerkesztve: 4 hónapja
Az unokám járt ebbe az oviba. Mi teljesen elégedettek voltunk vele.
Zita Gárdonyi 11 hónapja
SNI gyereket ne hozzanak ide. A gyerekekkel nem foglalkoznak a beszoktatás alatt, mert "akkor azt hiszik, hogy ők a világ közepe". Az egyik óvónő kijelentette, hogy hiába SNI a gyerek plusz segítséget csak akkor kap, ha lesz saját ped.asszisztense. A beszoktatás alatt a 3 nevelőből kettő oda se ment a gyerekhez, a harmadik durván 15 percet próbált játszani vele. Ez odáig vezetett, hogy négy nap alatt, amit ebben az óvodában töltött fizikai tünetei lettek a stressztől (harapdálta magát, bepisilt, nem ment el a közelemből). Szerencsére át tudtuk vinni másik óvodába, ahol azóta boldog és kiegyensúlyozott.
Katalin Tóth egy éve
Nagyon meg vagyunk elégedve most már második éve. Sok rosszat hallottunk az óvodáról korábban, viszont mire mi idekerültünk vezetőváltás történt. Lehet ez az oka, de nekünk csak pozitív tapasztalatunk van. :) Az itt dolgozók kedvesek, normálisak és türelmesek. Mindent meg tudtunk beszélni, kommunikatívak, kapunk visszajelzéseket, képeket. Senkiről nem tudok rosszat mondani. A gyerekek szeretnek ide járni, mert szeretik őket. Sok foglalkozás van, amik közül lehet válogatni, nem kell vinni délután semmi pluszra őket, mert annyi élményben van részük. Pl. színház, tánc, biblia foglalkozás, sakk, foci, néptánc, alapozó terápia, s sószoba is van az óvodában. Szoktak lenni családi események, ahová eljöhetnek a szülők, testvérek és együtt néptáncolhatunk a gyerekekkel. Időszakos kiállításokkal is szoktak kedveskedni a gyerekeknek. Az én fiaim mindig megcsodálják. Ezek apróságoknak tűnhetnek, de rengeteg munka van bennük. Örülök, hogy a fiaim ide járhattak/járnak és ilyen odaadó gondoskodásban csepedhetnek iskolaérett gyermekké. Köszönöm a munkájukat!
Máté Papp 3 éve
Lelketlen, lusta óvónők. csak a saját szempontjaikkal foglalkoznak, a gyerekekkel nem az elvárható mértékben. a hivatalos tájékoztató szerinti nyitvatartási idő a valósággal nem igazán egyezik. a szulőkkel való kapcsolattartás is gáz. a mi csoportunkból sok értelmiségi szülő "elmenekült" a gyerekével. lehet, máshol is így van. de attól még ezt a színvonalat nem tudom elfogadni.
Győző Balatoni Szerkesztve: 7 éve
A földszinti katica csoportról szinte csak jót tudok mondani... Update: sajnos változott a véleményem, és nem pozitív irányban...
Gyakori kérdések
Hol található a Napraforgó Óvoda?
Cím: Budapest, Karinthy Frigyes u. 6, 1194 (Budapest XIX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a Napraforgó Óvoda?
A Napraforgó Óvoda a „Bölcsődék és óvodák” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a Napraforgó Óvoda?
A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.
Hogyan lehet jelentkezni?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 282 4526. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.
Milyen a Napraforgó Óvoda Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 3,9 az 5-ből (19 vélemény alapján).
Vannak a közelben hasonló helyek is a „Bölcsődék és óvodák” kategóriában?
Igen. Budapest XIX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Kispesti Gyöngykagyló Óvoda, Kispesti Mézeskalács Óvoda, Kispesti Zöld Ágacska Óvoda. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.
Hol érhető el a Napraforgó Óvoda weboldala?
A weboldal címe: ovoda.kispest.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
Még több: Bölcsődék és óvodák Budapest XIX. kerületében
Teljes lista: Bölcsődék és óvodák Budapest XIX. kerületében →Kispesti Gyöngykagyló Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
Kispesti Mézeskalács Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
Kispesti Zöld Ágacska Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
Micimackó Magánóvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
Budapesti Arany Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
Kispesti Hársfa Óvoda
Bölcsődék és óvodák · Budapest XIX. kerület
