Nazgulion Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

KategóriaKönyvelők és adótanácsadók · Könyvvizsgáló, Bérszámfejtési szolgáltatás, Adótanácsadás
CímBudapest, II. Rákóczi Ferenc út 107-115-B/5, 1211
UtcaII. Rákóczi Ferenc út
TelepülésBudapest XXI. kerület
Telefon+36 30 222 2264
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-20 · frissítve: 2026-10-22

Nyitvatartás

HétfőZárva
KeddZárva
Szerda10:00–16:00
CsütörtökZárva
PéntekZárva
SzombatZárva
VasárnapZárva

Nazgulion Kft. röviden

Személyes ügyfélfogadás előzetes időpont egyeztetés alapján.

Nazgulion Kft. – könyvelőiroda vagy adótanácsadó Budapest XXI. kerületében. Cím: Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 107-115-B/5, 1211. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: könyvvizsgáló, bérszámfejtési szolgáltatás, adótanácsadás, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

A közzétett nyitvatartás: H–K zárva, Sze 10:00–16:00, Cs–V zárva. Hetente 1 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 222 2264 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: nazgulion.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A XXI. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Nazgulion Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Könyvelők és adótanácsadók, Budapest XXI. kerület

Gyakori kérdések

Hol található a Nazgulion Kft.?

Cím: Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 107-115-B/5, 1211 (Budapest XXI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Nazgulion Kft.?

A Nazgulion Kft. a „Könyvelők és adótanácsadók” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: könyvvizsgáló, bérszámfejtési szolgáltatás, adótanácsadás.

Mikor van nyitva a Nazgulion Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–K zárva, Sze 10:00–16:00, Cs–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Nazgulion Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Nazgulion Kft. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 222 2264. Egyes vállalkozásoknál a nazgulion.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Nazgulion Kft. Google-értékelése?

A Nazgulion Kft. még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Könyvelők és adótanácsadók” kategóriában?

Igen. Budapest XXI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Optitax Számviteli Kft., HZV Könyvelő Iroda Kft, PASZSZ Kft. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Könyvelők és adótanácsadók Budapest XXI. kerületében

Teljes lista: Könyvelők és adótanácsadók Budapest XXI. kerületében →

Optitax Számviteli Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, Virágos u. 45, 1213

5,0 (16)

HZV Könyvelő Iroda Kft

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, Csikó stny., 1214

5,0 (9)

PASZSZ Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, József Attila u. 35, 1212

4,9 (7)

Ecoexp Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, Hollandi út 177, 1213

4,6 (9)

Honesty Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, Erdősor utca 26, 1214

4,8 (4)

FourExperts Kft.

Könyvelők és adótanácsadók · Budapest XXI. kerület

Budapest, Szentmiklósi út 102, 1213

5,0 (3)

További kategóriák Budapest XXI. kerületében

Népszerű keresések