NVSolar Energia Kft
Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók · Budakalász, Pest vármegye
4,9 (281)
| Kategória | Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók |
|---|---|
| Cím | Budakalász, Kék Duna u. 3, 2011 |
| Utca | Kék Duna utca |
| Település | Budakalász, Pest vármegye |
| Telefon | +36 27 513 881 |
| Google-értékelés | 4,9 (281) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | 8:00–15:30 |
|---|---|
| Kedd | 8:00–15:30 |
| Szerda | 8:00–15:30 |
| Csütörtök | 8:00–15:30 |
| Péntek | 8:00–13:30 |
| Szombat | Zárva |
| Vasárnap | Zárva |
NVSolar Energia Kft röviden
Napelemes rendszerek telepítése az egész ország területén, napelem nagykereskedés és napelem telepítő képzés egy helyen. 12 év tapasztalat, 5000+ telepített napelem rendszer. Kizárólag minőségi alapanyagokból összeállított rendszerek. (Risen, Luxor, Jinko, Fronius, SolarEdge, Huawei, Sungrow, Solplanet, Sofar)
A NVSolar Energia Kft a „Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók” kategória egyik bejegyzése Budakalászon (Pest vármegye). A cím: Budakalász, Kék Duna u. 3, 2011. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.
A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–Cs 8:00–15:30, P 8:00–13:30, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 27 513 881 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: nvsolar.hu.
Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,9 pont az 5-ből (281 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Zsuzsanna Gaugecz 2 hónapja
Mind a tervezés, mind a kivitelezés során maximálisan elégedett voltam az NVSolar Energia kft. munkájával. A határidőt betartották, annak ellenére, hogy rövid volt. A napelemeket a legoptimálisabban helyezték el a helyi adottságokhoz képest, mindamellett igen esztétikusan. Ugyanez vonatkozik a kábelcsatorna elhelyezésére, és a vezetékezésre is.
Gábor Németh 5 hónapja
Lelkiismeretes, profi csapat. Minden segítséget megkaptunk, és kiváló minőségű munkát végeztek. Köszönjük!
Péter Zo 6 hónapja
Ez volt a harmadik megbízásunk a cég számára. Minden alkalommal azt kaptuk amit szerettünk volna. Pontsan éshibamentesen dolgoznak és mindig tartják a tervezett határidőt. Szemetet soha nem hagytak maguk után, minden csomagolóanyagot elszállítottak. Jó a kivitelező és a háttér támogató csapat is, csak ajánlani tudom őket!
Ferenc Kanyári egy éve
Maximálisan elégedettek vagyunk a napelemes rendszer telepítésével és az egész folyamat lebonyolításával! A csapat minden tagja rendkívül szakszerűen, felkészülten és precízen végezte a munkáját. Már az első egyeztetéstől kezdve érezhető volt a magas szakmai hozzáértés és a profi hozzáállás: minden kérdésünkre gyors és érthető választ kaptunk, a tervezés és a kivitelezés pedig gördülékenyen, határidőre zajlott. A telepítés során a munkaterületet tisztán, rendezett módon hagyták maguk után, a rendszer beüzemelése rendben zajlott. Külön köszönjük a rugalmasságot és az ügyfélközpontú hozzáállást – ritka manapság ennyire felkészült és lelkiismeretes csapattal találkozni! Mindenkinek bátran ajánljuk őket, aki megbízható, precíz és hosszú távon is fenntartható megoldást keres a napelemes energiatermelés terén. Helyileg Debrecen!
Ferenc Papp egy éve
Az NPP teljes folyamatában segítőkész és profi volt minden lépés. A kapcsolattartó, a műszaki és áramszolgáltatói folyamatokért felelső személyek is mindig releváns és prompt információval láttak el. A kivitelezés a megbeszélt időpontban történt, az NVSolar saját emberei végezték. Tisztán és szépen szereltek, minden lépésről tájékoztattak és a területet úgy adták vissza, ahogy átvették.
Gyakori kérdések
Hol található a NVSolar Energia Kft?
Cím: Budakalász, Kék Duna u. 3, 2011 (Pest vármegye). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a NVSolar Energia Kft?
A NVSolar Energia Kft a „Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a NVSolar Energia Kft?
A megadott nyitvatartás: H–Cs 8:00–15:30, P 8:00–13:30, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a NVSolar Energia Kft?
Nem. A megadott nyitvatartás szerint a NVSolar Energia Kft vasárnap zárva tart.
Hogyan foglalhatok időpontot?
A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 27 513 881. Egyes vállalkozásoknál a nvsolar.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.
Milyen a NVSolar Energia Kft Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (281 vélemény alapján).
Hol érhető el a NVSolar Energia Kft weboldala?
A weboldal címe: nvsolar.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
További kategóriák Budakalászon
Népszerű keresések
- Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budakalász
- Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budakalász, Pest vármegye
- Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budakalász környékén
- Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Pest vármegye
- Napelem- és megújulóenergia-szolgáltatók Budakalászon – rangsor a vélemények alapján