OTP ATM

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

3,7 (6)

KategóriaBankok és ATM-ek
CímBudapest, Nap u. 16, 1045
UtcaNap utca
TelepülésBudapest IV. kerület
Telefon+36 1 366 6666
Google-értékelés 3,7 (6)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-04 · frissítve: 2026-10-07

Nyitvatartás

HétfőÉjjel-nappal nyitva
KeddÉjjel-nappal nyitva
SzerdaÉjjel-nappal nyitva
CsütörtökÉjjel-nappal nyitva
PéntekÉjjel-nappal nyitva
SzombatÉjjel-nappal nyitva
VasárnapÉjjel-nappal nyitva

OTP ATM röviden

Az OTP ATM Budapest IV. kerületében működik, tevékenysége szerint bankfiók vagy ATM. A pontos cím: Budapest, Nap u. 16, 1045. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. A hét minden napján nyitva tart. Vasárnap is nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 1 366 6666. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: otpbank.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

6 vélemény alapján 3,7 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.

OTP ATM más vállalkozásokkal összehasonlítva: Bankok és ATM-ek, Budapest IV. kerület

  • Google-értékelések eddig: 6 (a kategória környékbeli mediánja: 147), így az átlagpontszám még csak korai jelzés.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Nap utca): 3.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: CIB Bank (0,7 km), Erste Bank fiók (0,7 km), OTP Bank (0,7 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Károly Schöll egy éve

sose működik

Bálint Ács egy éve

Gondolom csak OTP-s kártyákkal működik, mert mind a Gránit-os és a Revolut-os kátyámnál is errorüzenetet dob ki másfél perc után, amikor 10 ezret próbálok felvenni.

Márkó egy éve

Nagyon jó atm

Magdi Petik 8 éve

Balázs Szász 9 éve

Közel a bolthoz, 0-24 órában elérhető ATM.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található az OTP ATM?

Cím: Budapest, Nap u. 16, 1045 (Budapest IV. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik az OTP ATM?

Az OTP ATM a „Bankok és ATM-ek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva az OTP ATM?

A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van az OTP ATM?

Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 366 6666. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen az OTP ATM Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 3,7 az 5-ből (6 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Bankok és ATM-ek” kategóriában?

Igen. Budapest IV. kerületében például ezek is megtalálhatók: OTP Bank (Stop Shop), OTP Bank, CIB Bank. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Bankok és ATM-ek Budapest IV. kerületében

Teljes lista: Bankok és ATM-ek Budapest IV. kerületében →

OTP Bank (Stop Shop)

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

Budapest, Árpád út 183-185, 1042

4,4 (1059)

OTP Bank

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

Budapest, Árpád út 63-65, 1042

4,4 (1032)

CIB Bank

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

Budapest, István út 8, 1043

4,2 (344)

Erste Bank fiók

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

Budapest, Árpád út 70, 1042

4,1 (285)

MBH bank - Újpest Fiók

Bankok és ATM-ek · Budapest IV. kerület

Budapest, Árpád út 57-59, 1042

4,1 (260)

További kategóriák Budapest IV. kerületében

Népszerű keresések