Pala Gyorsétterem

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

4,5 (494)

KategóriaBurgerezők és gyorséttermek · Étterem
CímBudapest, Ráday Gedeon u. 99, 1183
UtcaRáday Gedeon utca
TelepülésBudapest XVIII. kerület
Telefon+36 30 777 9891
Google-értékelés 4,5 (494)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-17

Nyitvatartás

Hétfő11:00–20:00
Kedd11:00–20:00
Szerda11:00–20:00
Csütörtök11:00–20:00
Péntek11:00–20:00
Szombat11:00–20:00
VasárnapZárva

Pala Gyorsétterem röviden

Pala Gyorsétterem – burgerező vagy gyorsétterem Budapest XVIII. kerületében. Cím: Budapest, Ráday Gedeon u. 99, 1183. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. A Google a következő kategóriákba is besorolja: étterem, így a kínálat szélesebb lehet, mint amit a név sugall.

Magyarországon az éttermek többnyire 11:00 és 22:00 között tartanak nyitva, a bárok és romkocsmák csütörtöktől szombatig jóval tovább. Hétköznap sok helyen napi menü is van – leves és főétel kedvező, fix áron, általában 11:00 és 15:00 között. Péntek és szombat estére, valamint ünnepnapokra érdemes asztalt foglalni. A számlán gyakran már szerepel a szervizdíj (jellemzően 10–15%); ha nincs, a 10% körüli borravaló szokás, de nem kötelező. Sok vendéglátóhely SZÉP-kártyát is elfogad. A burgerezőkben gyakran online vagy ételfutár-alkalmazáson keresztül is lehet rendelni. Hétköznap ebédidőben a leghosszabbak a sorok, ezért az előre leadott rendelés időt spórol.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–Szo 11:00–20:00, V zárva. Hetente 6 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 30 777 9891 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. Weboldala: palaetterem.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

A Google-on 4,5 pontot kapott az 5-ből, 494 vélemény alapján – ez egy burgerező vagy gyorsétterem esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

A XVIII. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Pala Gyorsétterem más vállalkozásokkal összehasonlítva: Burgerezők és gyorséttermek, Budapest XVIII. kerület

  • A Google-értékelések száma (494) alapján 3. hely a kategória környékbeli vállalkozásai között (összesen: 11).
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Ráday Gedeon utca): 25.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: AZIZ az Igazi Gyros (1,5 km), ATI GYROS (1,7 km), Havanna Kebab (2,2 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Erzsébet Szanyi Szabimanó Szerkesztve: 2 hónapja

Túró gombócot vettem a múltkor , sajnos olyan volt mintha tele nyomták volna ragasztóval, ráadásul botrányos íze volt. Pár héttel később palacsintát hoztam haza, a tészta szintén nyers volt a túró ízetlen és alig volt benne. A mai napon hoztam haza Mátrai borzasnak csúfolt valamit.A hús nyers volt úszott a fárad olajban vagy zsírban . Undorító volt ki kellett dobni. Szomorú hogy amikor megnyit egy étterem az elején még minden szuper aztán később már nem törődnek semmivel. A lényeg hagyd ott a pénzt aztán menj onnan.

B. L. 3 hónapja

Kerületi lakosként, már régóta tervben volt, hogy kipróbálom milyen itt az étel. Végre volt alkalmam, haza hozni 3 adag ételt. A kiszolgálás nagyon kedves volt mind a pultos srác, mind a pénztàros lány részéről. Bent kulturált, az étterem. Minden étel finom volt nagyon. Az árak megegyeznek a kerületi kifőzdékkel, szóval nem drága. Biztos fogok mèg haza hozni, amikor épp nincs időm vagy kedvem főzni a nyári kánikulában.

osziracer 4 hónapja

Fenséges falatok, szuper árak, kedves kiszolgálás 😉

Island Massage egy éve

Karàcsonyra rendeltünk 7 személyes hidegtàlat.Az àr-érték aràny nagyon jó,a tàl esztétikailag,tartalmilag ès ízre is tökéletes volt.Az ünnepi asztalon is megàllta a helyét,esztétikusan, szépen nézett ki,élvezettel fogyasztottuk el.Köszönjük szépen,még biztos fogunk rendelni!Kellemes Ünnepeket Kívànunk!

Zsófia Pap 3 éve

Először rendeltünk az étteremből, egy kétszemélyes tálat. Nagyon laktató volt, kb 4-5szöri étkezésre is elég. Emellett finom és friss volt minden.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Pala Gyorsétterem?

Cím: Budapest, Ráday Gedeon u. 99, 1183 (Budapest XVIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Pala Gyorsétterem?

A Pala Gyorsétterem a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: étterem.

Mikor van nyitva a Pala Gyorsétterem?

A megadott nyitvatartás: H–Szo 11:00–20:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Pala Gyorsétterem?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Pala Gyorsétterem vasárnap zárva tart.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 777 9891. Egyes helyeken a palaetterem.hu weboldalon is lehet foglalni.

Milyen a Pala Gyorsétterem Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (494 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában?

Igen. Budapest XVIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: RCZ Burger & Gyros, ATI GYROS, Császár Lángos. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Burgerezők és gyorséttermek Budapest XVIII. kerületében

Teljes lista: Burgerezők és gyorséttermek Budapest XVIII. kerületében →

RCZ Burger & Gyros

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Nemes u. 37, 1188

4,8 (209)

ATI GYROS

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Üllői út 435, 1181

4,6 (536)

Császár Lángos

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Margó Tivadar u. 83, 1182

4,8 (151)

BanDina Büfé hamburgerező

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Orvosi rendelővel szemben A barna bódé!, Kondor Béla stny. 13, 1181

4,7 (80)

Hamza kebab

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Dózsa György u. 2, 1188

4,5 (189)

AZIZ az Igazi Gyros

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest XVIII. kerület

Budapest, Üllői út 523, 1182

4,1 (952)

További kategóriák Budapest XVIII. kerületében

Népszerű keresések