petanque pálya
Bocsapálya · Budapest II. kerület
5,0 (1)
| Kategória | Bocsapálya |
|---|---|
| Cím | Budapest, 1028 |
| Település | Budapest II. kerület |
| Google-értékelés | 5,0 (1) |
| Forrás | Google Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06 |
Nyitvatartás
| Hétfő | Éjjel-nappal nyitva |
|---|---|
| Kedd | Éjjel-nappal nyitva |
| Szerda | Éjjel-nappal nyitva |
| Csütörtök | Éjjel-nappal nyitva |
| Péntek | Éjjel-nappal nyitva |
| Szombat | Éjjel-nappal nyitva |
| Vasárnap | Éjjel-nappal nyitva |
petanque pálya röviden
A petanque pálya Budapest II. kerületében működik, tevékenysége szerint helyi vállalkozás. A pontos cím: Budapest, 1028. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.
A közzétett nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. A hét minden napján nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. További információ a weboldalon érhető el: masodikkeruletsport.hu.
A Google-on 5,0 pontot kapott az 5-ből, de egyelőre csak 1 vélemény alapján, ezért a pontszámot inkább első benyomásnak tekintse, mint végleges ítéletnek.
Legfrissebb Google-vélemények
A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (1). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.
Botond Sugár 3 éve
Gyakori kérdések
Hol található a petanque pálya?
Cím: Budapest, 1028 (Budapest II. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.
Mivel foglalkozik a petanque pálya?
A petanque pálya a „Bocsapálya” kategóriában szerepel.
Mikor van nyitva a petanque pálya?
A megadott nyitvatartás: minden nap éjjel-nappal nyitva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.
Vasárnap is nyitva van a petanque pálya?
Igen, vasárnap: éjjel-nappal nyitva.
Milyen a petanque pálya Google-értékelése?
Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (1 vélemény alapján).
Hol érhető el a petanque pálya weboldala?
A weboldal címe: masodikkeruletsport.hu (a hivatkozást ezen az oldalon találja).
Hol lehet parkolni?
Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.