Pho Thong Thai Masszázs

Masszázs · Budapest VI. kerület

4,9 (49)

KategóriaMasszázs
CímBudapest, Dessewffy u. 25, 1066
UtcaDessewffy utca
TelepülésBudapest VI. kerület
Telefon+36 30 254 4426
Google-értékelés 4,9 (49)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-06 · frissítve: 2026-10-07

Nyitvatartás

Hétfő11:00–22:00
Kedd11:00–22:00
Szerda11:00–22:00
Csütörtök11:00–22:00
Péntek11:00–22:00
Szombat11:00–22:00
Vasárnap11:00–22:00

Pho Thong Thai Masszázs röviden

Thai masszázsszalonunkba várjuk kedves vendégeinket egy testet és lelket megújító, thai masszőr terapeuta általi masszázsra. We welcome our dear guests to our Thai massage salon for a massage by a Thai massage therapist that renews the body and soul.

Pho Thong Thai Masszázs – masszázsszalon Budapest VI. kerületében. Cím: Budapest, Dessewffy u. 25, 1066. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: minden nap 11:00–22:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 254 4426 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön.

A Google-on 4,9 pontot kapott az 5-ből, 49 vélemény alapján – ez egy masszázsszalon esetében erős eredmény, amely egyenletes színvonalra utal.

Pho Thong Thai Masszázs más vállalkozásokkal összehasonlítva: Masszázs, Budapest VI. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Bagita Eszter 6 hónapja

Profi, alapos, becsületes. Erősen kértem és azt úgy is kaptam, megtalálta azokat a pontokat amik után nagyon ellazulva éreztem magam. Már egy alkalom után a feszült izmaim szépen lazultak. nagyon jól esett. Köszönöm. Hamarosan újra megyek.

Nickmann Ákos 7 hónapja

🫶

Varnyu Dávid egy éve

Üdv Masszázs hely hangulatos bár nem egy nagy. 2 fő Masszőrel találkoztam. Aki engem masszírozott mai napon Du. 16:00-17:30ig Olajos teljes test masszázst végre hajtva nagyon alaposan át gyúrt. Teljes mértékben Relax Time! Viszont nem tudtam hova tenni a hangos YouTube reklámokat a zene mellet. 😪 Másik aki a pultban volt hölgy, hangosan beszél telefonon, ezt mai 21. században már Bluetooth fülesen bonyolítják le úgy gondolom. 📳📵 Én sok helyen jártam már, és megyek ahol még nem voltam ki kapcsolódni, részemről a masszázst végző hölgy, 5 - - - >🌟🌟🌟🌟🌟 érdemel!!! 💙🌹🇭🇺 Köszönöm szépen!

Istvan Szilard Szolga 2 éve

Teljesen megújulva jöttem ki. A várakozásaimat (mert voltak!) felülteljesítő szolgáltatást kaptam.

Sándor Mészáros Szerkesztve: 2 éve

Ilyen profin még életemben nem masszírozott meg senki. Nem is kellett elmondanom, hol van probléma a hátamban, a nagyon kedves hölgy azonnal rátalált, és annak megfelelően változtatta meg a terápiát. Ezúton is nagyon köszönöm! Hamarosan megyek újra. :)

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Pho Thong Thai Masszázs?

Cím: Budapest, Dessewffy u. 25, 1066 (Budapest VI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Pho Thong Thai Masszázs?

A Pho Thong Thai Masszázs a „Masszázs” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Pho Thong Thai Masszázs?

A megadott nyitvatartás: minden nap 11:00–22:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Pho Thong Thai Masszázs?

Igen, vasárnap: 11:00–22:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 254 4426. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Pho Thong Thai Masszázs Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,9 az 5-ből (49 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Masszázs” kategóriában?

Igen. Budapest VI. kerületében például ezek is megtalálhatók: Pressure Point Masszázs, Erawan Thai Massage / Kaldy Gyula 6, Aum Thai Massage. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Masszázs Budapest VI. kerületében

Teljes lista: Masszázs Budapest VI. kerületében →

Aum Thai Massage

Masszázs · Budapest VI. kerület

Budapest, Rózsa u. 99 - 101, 1064

4,9 (895)

Relax thai massage

Masszázs · Budapest VI. kerület

Budapest, Szondi u. 31, 1067

4,9 (268)

Yumeiho Gina Moreno

Masszázs · Budapest VI. kerület

Budapest, Németh László utca 11, 1068

5,0 (105)

További kategóriák Budapest VI. kerületében

Népszerű keresések