Picúr Állateledel és Felszerelés

Szaküzletek · Budapest XIX. kerület

4,8 (61)

KategóriaSzaküzletek
CímBudapest, Üllői út 250, 1193
UtcaÜllői út
TelepülésBudapest XIX. kerület
Telefon+36 1 608 7029
Google-értékelés 4,8 (61)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-18

Nyitvatartás

Hétfő9:00–18:00
Kedd9:00–18:00
Szerda9:00–18:00
Csütörtök9:00–18:00
Péntek9:00–18:00
Szombat9:00–13:00
VasárnapZárva

Picúr Állateledel és Felszerelés röviden

A Picúr Állateledel és Felszerelés a „Szaküzletek” kategória egyik bejegyzése Budapest XIX. kerületében. A cím: Budapest, Üllői út 250, 1193. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

Magyarországon vasárnap is szabad a kereskedelem: a nagy élelmiszerláncok (Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Penny, Auchan) hétfőtől szombatig jellemzően 6:00 vagy 7:00 és 20:00–21:00 között, vasárnap rövidebben tartanak nyitva, a bevásárlóközpontok pedig nagyjából 10:00 és 20:00–21:00 között. A kisebb üzletek hétköznap többnyire 9:00 vagy 10:00 és 18:00 között, szombaton 13:00-ig nyitnak, vasárnap gyakran zárva vannak. Szenteste az üzletek 14:00-kor bezárnak, a munkaszüneti napokon pedig a boltok többsége zárva tart. A szaküzletekben az eladók szakmai tanácsa sokat ér, ezért vigye magával a régi alkatrészt vagy egy fotót arról, amit keres. Ha valami nincs raktáron, kérdezze meg, meg tudják-e rendelni.

A közzétett nyitvatartás: H–P 9:00–18:00, Szo 9:00–13:00, V zárva. Hetente 6 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap: Magyarországon vasárnap is szabad a kereskedelem, de sok kisebb bolt ilyenkor zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 1 608 7029 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,8 pont az 5-ből (61 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

A XIX. kerület Budapest 23 kerületének egyike. A fővárosban nagyvárosi tempóban zajlik az élet: az üzletek és szolgáltatók gyakran tovább vannak nyitva, mint a kisebb településeken, sok bolt és vendéglátóhely késő estig fogadja a vendégeket, a nonstop boltok pedig éjjel-nappal. A Duna-part, a Budai Vár és az Andrássy út a világörökség része, a Széchenyi, a Gellért és a Rudas fürdő, valamint a VII. kerületi romkocsmák egész évben vonzzák a látogatókat. A tömegközlekedést a BKK szervezi négy metróvonallal, villamosokkal, buszokkal és HÉV-vel; péntek délután és hosszú hétvégék előtt a kivezető utak bedugulnak, ezért számoljon több idővel. Budapesten a BKK bérletei és jegyei a BudapestGO alkalmazásban is megvehetők, a belvárosban pedig a parkolás zónánként eltérő díjú és jellemzően hétköznap 8:00 és 20:00 között fizetős.

Picúr Állateledel és Felszerelés más vállalkozásokkal összehasonlítva: Szaküzletek, Budapest XIX. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Magdolna Kelemen 3 hónapja

Szilvike mindig mosolygós, végtelenül kedves és hihetetlenül segítőkész. Minden alkalommal öröm hozzá betérni, mert türelmesen segít a legjobb eledelt kiválasztani, és érezni, hogy szívvel-lélekkel végzi a munkáját. Nemcsak a kis kedvenceinkről gondoskodik, hanem a vásárlókról is. A boltnak pedig van még egy imádnivaló “munkatársa” is: Néróka. 🐾 Ő az a tündéri kutyus, aki még barátságosabbá és otthonosabbá teszi a hangulatot. Már miatta is érdemes betérni egy simogatásra. ❤️

Szimonetta Tulipàn egy éve

Én még nem jártam Szilvinél.De a TikTokon a videok nagyon cukik imádják a kutyák Szilvit és hát érződik is az állatok iránti szeretet Szilvi részéről.5 csillag kevés

Biró Attesz (Bruce) 4 éve

Nagyon jó hely, sok minden van és bámulatos ahogy Szilvi a kutyusokkal foglalkozik. Itt egyetlen kutya sem megy el jutalomfalat nélkül. Bámulatos kis eladólány. Sajnos csak 5 csillagot lehet adni mert én minimum egyel többet adnék mint amit lehet adni!

Tim Ht 4 éve

A mai napon jàrtam itt. Az eladó nagyon kedves ami a pozitívum, viszont a tápok nem eredeti csomagolásban vannak ami számomra zavaró. (Polcon tároló dobozokba kitéve). Ez igazából szerintem nem túl praktikus, mert a lejárati idő nem csekkolhato. A kínálat sem óriási. 1-2 dolog van és kifújt.Árban nem a legolcsóbb hely.

Zoltán Jurányi 6 éve

Mindig egyformán nagyon kedves, és segítőkész minden vevőjével az eladó, és a profi kiszolgálás mellett mindig van ideje még tanáccsal is ellátni a vevőit, ha szükséges. Mi nekünk is segített a tanácsaival az ablakunkhoz szoktatni a környékbeli énekesmadarakat. Sok-sok köszönet érte. Nagy szeretettel ajámlom mindenkinek a Picur Állateledel boltot a maximális profizmus és a kivételesen kedves kiszolgálás miatt. Mély tisztelettel Jurányi Zoltán

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Picúr Állateledel és Felszerelés?

Cím: Budapest, Üllői út 250, 1193 (Budapest XIX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Picúr Állateledel és Felszerelés?

A Picúr Állateledel és Felszerelés a „Szaküzletek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Picúr Állateledel és Felszerelés?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–18:00, Szo 9:00–13:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Picúr Állateledel és Felszerelés?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Picúr Állateledel és Felszerelés vasárnap zárva tart. Magyarországon vasárnap is szabad kereskedni (a 2015-ben bevezetett vasárnapi zárva tartást 2016-ban eltörölték): a bevásárlóközpontok és a nagy áruházláncok vasárnap általában nyitva vannak, a kisebb üzletek viszont gyakran zárva tartanak.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 1 608 7029. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Picúr Állateledel és Felszerelés Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (61 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Szaküzletek” kategóriában?

Igen. Budapest XIX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Trend Jet Bt. MINTAPRINT A NYOMTATÓKELLÉK SZAKÜZLET, ZÁRAM- Villanyszerelési- és zárszaküzlet, kulcsmásolás, Martivill Kft.- Villamossági Kis- és Nagykereskedés. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Szaküzletek Budapest XIX. kerületében

Teljes lista: Szaküzletek Budapest XIX. kerületében →

További kategóriák Budapest XIX. kerületében

Népszerű keresések