Poppy kutyakozmetika

Állatkozmetikusok · Budapest VIII. kerület

4,8 (33)

KategóriaÁllatkozmetikusok
CímBudapest, Népszínház u. 16, 1081
UtcaNépszínház utca
TelepülésBudapest VIII. kerület
Telefon+36 30 643 8359
Google-értékelés 4,8 (33)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő10:00–19:00
Kedd10:00–19:00
Szerda10:00–19:00
Csütörtök10:00–19:00
Péntek10:00–19:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Poppy kutyakozmetika röviden

Célom, hogy a gazdik és a kis kedvencek is elégedetten távozzanak a kozmetikámból.☺️

Poppy kutyakozmetika – helyi vállalkozás Budapest VIII. kerületében. Cím: Budapest, Népszínház u. 16, 1081. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 10:00–19:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap: Magyarországon vasárnap is szabad a kereskedelem, de sok kisebb bolt ilyenkor zárva tart. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 30 643 8359. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. Weboldala: poppykutyakozmetika.hu – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,8 pont az 5-ből (33 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Poppy kutyakozmetika más vállalkozásokkal összehasonlítva: Állatkozmetikusok, Budapest VIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Andie 6 hónapja

Kedves, barátságos környezet. Ultrahangos fogkő leszedésen voltunk, ami nagyon jól sikerült, ahogy a fotókon is látszik. 🤩🤩

Ria Farkas 6 hónapja

Ma voltunk 3 hónapos Beni goldus yorki kutyussal.Nagyon szép ápolt kutyust kaptunk. Visszatérő vendégek leszünk

Petra Tóth 6 hónapja

Cherryvel a 4 hónapos kutyusommal érkeztünk legelső kozmetikájára. Nagyon félős, ijedős, de Timinek köszönhetően egy gyönyörű kiskutyát tudtam elhozni aki nagyon jó kedvvel várt rám. Biztosan visszatérő vendégek leszünk Timinél. 🥰

Jennifer Tóth egy éve

Fogkőleszedésre mentünk Odieval. 🐶🪥 Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatással,Timi nagyon kedves, gyors, precíz és eredményes.A kutyusunk is csak jót mesélt😝Bátran ajánlom, és még egyszer köszönjünk szépen!🥰🤍

Márton Kopócs egy éve

Maximálisan meg voltam elégedve a szolgáltatással, Tímea nagyon kedves volt, a kommunikáció vele egyértelmű és céltudatos. A kölyök kutyusommal nagyon óvatosan bánt, így egy jó elménnyel távoztunk. Csak ajánlani tudom!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Poppy kutyakozmetika?

Cím: Budapest, Népszínház u. 16, 1081 (Budapest VIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Poppy kutyakozmetika?

A Poppy kutyakozmetika az „Állatkozmetikusok” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Poppy kutyakozmetika?

A megadott nyitvatartás: H–P 10:00–19:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Poppy kutyakozmetika?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Poppy kutyakozmetika vasárnap zárva tart. Magyarországon vasárnap is szabad kereskedni (a 2015-ben bevezetett vasárnapi zárva tartást 2016-ban eltörölték): a bevásárlóközpontok és a nagy áruházláncok vasárnap általában nyitva vannak, a kisebb üzletek viszont gyakran zárva tartanak.

Hogyan érhetem el telefonon?

Telefonszám: +36 30 643 8359. Nemzetközi formátumban (+36) szerepel, így külföldről is hívható.

Milyen a Poppy kutyakozmetika Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (33 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Állatkozmetikusok” kategóriában?

Igen. Budapest VIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Dogdíva Kutyakozmetika, BarKber Shop Kutyakozmetika, Kaviár Kutyakozmetika. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Állatkozmetikusok Budapest VIII. kerületében

Teljes lista: Állatkozmetikusok Budapest VIII. kerületében →

Dogdíva Kutyakozmetika

Állatkozmetikusok · Budapest VIII. kerület

Budapest, Salétrom u. 10, 1085

4,7 (51)

BarKber Shop Kutyakozmetika

Állatkozmetikusok · Budapest VIII. kerület

Budapest, Osztály u. 2-4. Fsz.15, 1087

5,0 (8)

Kaviár Kutyakozmetika

Állatkozmetikusok · Budapest VIII. kerület

Budapest, II. János Pál pápa tér 1, 1081

5,0 (6)

További kategóriák Budapest VIII. kerületében

Népszerű keresések