SAK-URA Karosszéria Kft

Autószervizek és autószerelők · Budapest III. kerület

4,8 (22)

KategóriaAutószervizek és autószerelők
CímBudapest, Szőlőkert köz 7, 1033
UtcaSzőlőkert köz
TelepülésBudapest III. kerület
Telefon+36 30 922 0264
Google-értékelés 4,8 (22)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-03 · frissítve: 2026-10-07

Nyitvatartás

Hétfő8:00–16:00
Kedd8:00–16:00
Szerda8:00–16:00
Csütörtök8:00–16:00
Péntek8:00–16:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

SAK-URA Karosszéria Kft röviden

SAK-URA Karosszéria Kft – autószerviz Budapest III. kerületében. Cím: Budapest, Szőlőkert köz 7, 1033. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 922 0264 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,8 pont az 5-ből (22 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

SAK-URA Karosszéria Kft más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autószervizek és autószerelők, Budapest III. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

László András Balogh 2 éve

Gyorsan dolgoznak kedvesek az emberrel és elfogadható áron!

Péter Horváth Szerkesztve: 4 éve

Fiatal, dinamikus, képzet, jó szakemberekből álló társaság. Megbízhatóak és értenek ahhoz amit csinálnak. Legyen az efy kerékcsere, lakatos vagy szereplői munkakör. De akár műszaki vizsgára is hozhatod ide a kocsidat. Szerintem az árak is elfogadhatóak, nincsenek elszálva. Én többször is hoztam ide az autómat, különböző okokból, soha nem csalodtam, vagy távoztam rosz szájízzel.

Endre Zsolt Marton 4 éve

Időpontra mentem, egyből fogadtak is. Barátságos, jó fej szerelők vannak.

Gusztáv Veiszer 6 éve

Segítőkész, gyors, udvarias.

Pápai Sándor (pása) 6 éve

Barátságos emberek, alapos hibafeltárás!

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a SAK-URA Karosszéria Kft?

Cím: Budapest, Szőlőkert köz 7, 1033 (Budapest III. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a SAK-URA Karosszéria Kft?

A SAK-URA Karosszéria Kft az „Autószervizek és autószerelők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a SAK-URA Karosszéria Kft?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a SAK-URA Karosszéria Kft?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a SAK-URA Karosszéria Kft vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 922 0264. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a SAK-URA Karosszéria Kft Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (22 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autószervizek és autószerelők” kategóriában?

Igen. Budapest III. kerületében például ezek is megtalálhatók: Szalai és Fia Autójavító Kft., Bojtár33 Műszaki Vizsgaállomás, Sprint Autóklinika Kft. | Márkafüggetlen szakszerviz, Karosszéria javítás, autófényezés. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autószervizek és autószerelők Budapest III. kerületében

Teljes lista: Autószervizek és autószerelők Budapest III. kerületében →

Varga Car Service Kft.

Autószervizek és autószerelők · Budapest III. kerület

Budapest, Bécsi út 296/B, 1037

4,9 (97)

További kategóriák Budapest III. kerületében

Népszerű keresések