SB Panzió

Business · Budapest VIII. kerület

4,0 (56)

KategóriaBusiness
CímBudapest, Rákóczi tér 2, 1084
UtcaRákóczi tér
TelepülésBudapest VIII. kerület
Google-értékelés 4,0 (56)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-07 · frissítve: 2026-10-08

SB Panzió röviden

SB Panzió – helyi vállalkozás Budapest VIII. kerületében. Cím: Budapest, Rákóczi tér 2, 1084. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

Ehhez a bejegyzéshez még nincs közzétett nyitvatartás. A hasonló helyek Budapest VIII. kerületében többnyire a szokásos nyitvatartással működnek, de a biztonság kedvéért telefonáljon előre, különösen szombaton, vasárnap és ünnepnapokon. Ehhez a vállalkozáshoz nincs megadva telefonszám, ezért az útvonalhoz és a Google-nél elérhető elérhetőségekhez az oldalon található Google Térkép-link a legjobb kiindulópont. Weboldala: booking.com – itt árakat, a kínálat részleteit vagy online foglalási lehetőséget is találhat.

56 vélemény alapján 4,0 pontot kapott az 5-ből a Google-on. A részletes vélemények a pontszámnál többet mondanak a kiszolgálásról, az árakról és a várakozási időről.

SB Panzió más vállalkozásokkal összehasonlítva: Business, Budapest VIII. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Aijjanm M 2 hónapja

Находится в хорошем месте, не сильно отдаленно находиться от аэропорта, есть напротив станция метро и другие автобусные и трамвайные остановки. С аэропорта до данного отеля можно доехать быстро на автобусе 100Е, далее можете пройтись пешком или сесть на метро, который едет до отеля. Все чисто, уютно. На ресепшене работник не сидит 24/7, если вам что-то нужно, то лучше попросить заранее, когда работник на месте, апарт отель находится в здании жилого дома. В целом трудности это нам не доставило, мы пробыли в отеле 4 ночи, район хороший, не шумный.

m f t s Szerkesztve: 6 hónapja

The location, cleanliness, security, room functionality, and the staff's attentiveness were all fantastic. I highly recommend it. If you read the emails they send, you'll see that they contain all the necessary instructions. Konumu, temizliği, güvenliği, odanın fonksiyonelliği, işletmenin ilgisi, her şeyiyle harika. Kesinlikle tavsiye ederim. Gelen mailleri okursanız tüm yönergeyi içerdiğini göreceksiniz.

Iwanna Papagewrgiou 7 hónapja

Very clean and nice rooms in a quiet location. Ideal for anyone wanting to visit Budapest on a budget. We were very pleased with everything and I would 100% recommend. The ac works wonders during the cold weather as well.

Ines Talento 8 hónapja

Posizione strategica, luogo tranquillo, possibilità di organizzarsi la colazione in loco. Offrono caffè a 1€ l'uno fatto con macchina nespresso a cialde. In alternativa il costo è di 400 huf. C'è una cucina attrezzata in comune che offre microonde, bollitore, forno e piano cottura ad induzione con annessi utensili da cucina. Le camere sono dotate di frigo privato. Molto pulito all'arrivo ma le stanze non vengono rifatte durante il soggiorno, non vi è previsto nemmeno il cambio asciugamani. (Premetto che il mio soggiorno è durato 5 giorni e 4 notti). Per il resto lo consiglio perchè vicino a mezzi pubblici, supermercati, locali per colazione e pranzo/cena. Si trova in una zona tranquilla.

Beatrice Corsini 9 hónapja

La reception assolutamente gentile e disponibile, ha a disposizione una cucina e una saletta comune per mangiare (cosa non scontata data la presenza di tantissimi fast food) dove ritroviamo anche una zona dove ci si può preparare un thè o un caffè in autonomia pagando solo qualche euro (credetemi che per i prezzi della città è estremamente economico!). si ha un’accesso diretto alla metropolitana (la rossa) e anche ai tram o pullman (principalmente torna utile spostarsi con il tram 4 o 6 perché ricollega direttamente questa parte della città al centro). si può rientrare a qualsiasi ora che non si sentono rumori o schiamazzi, persino i mezzi di trasporto risultano essere silenziosi ed efficaci

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a SB Panzió?

Cím: Budapest, Rákóczi tér 2, 1084 (Budapest VIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a SB Panzió?

A SB Panzió a „Business” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a SB Panzió?

A nyitvatartást még nem tették közzé. Látogatás előtt telefonáljon, vagy nézze meg a legfrissebb adatokat a Google Térképen.

Milyen a SB Panzió Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,0 az 5-ből (56 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Business” kategóriában?

Igen. Budapest VIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: Ajtó Mester Nonstop, Amőba Úszóiskola, Fog-Technika. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Hol érhető el a SB Panzió weboldala?

A weboldal címe: booking.com (a hivatkozást ezen az oldalon találja).

Hol lehet parkolni?

Budapesten és a nagyobb városok (például Debrecen, Szeged, Pécs, Győr) belvárosában fizetős parkolási zónák vannak; a díjat parkolóautomatánál vagy mobiltelefonon, a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül (például a Simple alkalmazással) fizetheti. A közeli parkolókat és a tömegközlekedési kapcsolatokat az oldalon található Google Térkép-hivatkozás mutatja.

Még több: Business Budapest VIII. kerületében

Teljes lista: Business Budapest VIII. kerületében →

Ajtó Mester Nonstop

Business · Budapest VIII. kerület

Budapest, Orczy út 43, 1089

5,0 (1)

Change Valutaváltás

Business · Budapest VIII. kerület

Budapest, József krt. 2, 1088

1,3 (10)

További kategóriák Budapest VIII. kerületében

Népszerű keresések