Summer Food

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

4,7 (75)

KategóriaBurgerezők és gyorséttermek
CímBudapest, Soroksári út 138, 1095
UtcaSoroksári út
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 30 829 7543
Google-értékelés 4,7 (75)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-08

Nyitvatartás

Hétfő10:00–19:00
Kedd10:00–19:00
Szerda10:00–19:00
Csütörtök10:00–19:00
Péntek10:00–19:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Summer Food röviden

Sziasztok! 🙋 Kézműves hamburgerekkel, különleges óriás wrappokkal, gyrossal és különböző tálak széles választékával várunk Titeket 😋 Kövessétek Facebook oldalunkat és gyertek el hozzánk vagy rendeljetek házhoz Wolt,foodora applikáción keresztül!

A Summer Food a „Burgerezők és gyorséttermek” kategória egyik bejegyzése Budapest IX. kerületében. A cím: Budapest, Soroksári út 138, 1095. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H–P 10:00–19:00, Szo–V zárva. Ez heti 5 nyitvatartási napot jelent. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 829 7543 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: facebook.com.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,7 pont az 5-ből (75 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Summer Food más vállalkozásokkal összehasonlítva: Burgerezők és gyorséttermek, Budapest IX. kerület

  • Ennél (4,7) magasabb átlagpontszáma csak 2 vállalkozásnak van a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező 17 környékbeli vállalkozása közül.
  • Általában 19:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 15 környékbeli vállalkozása közül 12; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
  • Vasárnap zárva, míg a többi itteni, nyitvatartást közzétevő vállalkozás közül (összesen: 15) 12 nyitva tart aznap.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Soroksári út): 54.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Budapest lángos (1,8 km), Gyrotheka Lurdy (1,9 km), Pinocchio Pizzeria & Caffetteria (2,2 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

rdcsstvn 3 hónapja

Kedves, közvetlen kiszolgálás! Az étel, amit választottunk mind ízre, mennyiségre, és minőségre is kiváló. Ezt had fejtsem ki. A mennyiségen ledöbbentem pozitív értelemben és emelett az ízek is nagyon jól kiegészítették egymást. Elfogyasztva jóllakottság érzésem volt órákig. Biztosan visszalátogatunk még párommal, mert nekünk megérte ez a gasztrotúra. További sok sikert!

Fanni 4 hónapja

Mindig istenieket eszünk! A kiszolgálás is nagyon jó! Kényelmesen le lehet ülni! Friss étel! Már végig ettük az étlapot! Visszajáró vendégek vagyunk! Csak ajánlani tudom!🥰❤️😋

Muzsik Andras Máté 5 hónapja

Kiváló! Ízben is nagyon jó, a mennyiség tökéletes ! Mindenképp érdemes kipróbálni! Én biztos hogy visszatérek még!

Richárd Kiss 10 hónapja

A Summer Foodnál gyros tálat rendeltünk, de sajnos óriási csalódás volt. A hús mocsingos, rágós és gyakorlatilag ehetetlen volt. Azt sem mondanám, hogy gyorsan elkészült, pedig ez lenne az alap egy ilyen helyen. Összességében minőségtelen ételt kaptunk, biztosan nem fogunk visszatérni.” Az adaggal nem volt probléma !!!

Mátyás Szemeti egy éve

Szerintem most dőlt el, hogy többet nem lesz olyan bp-i látogatásom amikor nem eszek itt egy jót.. Olyan hambijuk van, megőrülsz megvadulsz.. Nemhogy streetfood, túlárazott ètterem környèkèn se találsz ilyet; A buci rendesen ropog, a húsnak marha íze van, a zöldsègek frissek, ropogósak, a cheddar nyúlik ahogy mèg sosem láttam, a szósz meg zseniális! Kèp nem adja vissza, de egyèbkènt elèg emberes a mèret is. Engem megnyertek 🤤👌🍔

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Summer Food?

Cím: Budapest, Soroksári út 138, 1095 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Summer Food?

A Summer Food a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Summer Food?

A megadott nyitvatartás: H–P 10:00–19:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Summer Food?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Summer Food vasárnap zárva tart.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 829 7543. Egyes helyeken a facebook.com weboldalon is lehet foglalni.

Milyen a Summer Food Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,7 az 5-ből (75 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Burgerezők és gyorséttermek” kategóriában?

Igen. Budapest IX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Luki’s Burger - Ludovika, Döner Master, finiz - Kálvin | smash burger. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Burgerezők és gyorséttermek Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Burgerezők és gyorséttermek Budapest IX. kerületében →

Luki’s Burger - Ludovika

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

Budapest, Üllői út 107, 1092

4,9 (620)

Döner Master

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

Budapest, Ferenc krt. 25, 1094

4,8 (1230)

D'Office Burger

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

Budapest, Pápay István u. 1, 1097

4,7 (395)

San Ramon Caffee & Bar

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

Budapest, Tompa u. 15/a, 1094

4,6 (563)

Black Cab Burger

Burgerezők és gyorséttermek · Budapest IX. kerület

Budapest, Mester u. 46, 1095

4,5 (4404)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések