Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút)

Pszichológusok és pszichoterapeuták · Budapest IX. kerület

4,5 (44)

KategóriaPszichológusok és pszichoterapeuták
CímBudapest, Ferenc krt. 15, 1094
UtcaFerenc körút
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 30 561 6852
Google-értékelés 4,5 (44)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-08

Nyitvatartás

Hétfő6:00–22:00
Kedd6:00–22:00
Szerda6:00–22:00
Csütörtök6:00–22:00
Péntek6:00–22:00
Szombat6:00–22:00
Vasárnap6:00–22:00

Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút) röviden

Szívesen segítünk problémáid megoldásában pszichológiai tanácsadás keretein belül budapesti rendelőinkben vagy online. Nagyon fontos, hogy megfelelő ellátásban részesülj, így a legapróbb részletességig mindenre odafigyelünk a közös munka során. Ennek fényében kiemelt szereppel bír a szakmaiság, ezért kollégáink heti szinten fejlesztik magukat szakmai vezetőjük, szupervízoruk és egyéb szakmai programok segítségével. A tanácsadáshoz komfortos környezetet biztosítunk mind személyesen mind online. A gyors, hatékony és egyértelmű kommunikációt modern, digitális megoldásokkal támogatjuk a folyamat megkezdése előtt, közben és után. Mindemellett weboldalunkon értékes, edukatív szakmai tartalmakkal segítjük fejlődésedet, jó szívvel ajánljuk őket.

A Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút) Budapest IX. kerületében működik, tevékenysége szerint pszichológus vagy pszichoterapeuta. A pontos cím: Budapest, Ferenc krt. 15, 1094. Ezen az oldalon azt találja meg, amit egy látogatás előtt általában ellenőrizni szoktak: hol található pontosan, hogyan lehet kapcsolatba lépni vele, mikor van nyitva, és hogyan értékelik az ügyfelek.

A közzétett nyitvatartás: minden nap 6:00–22:00. A hét minden napján nyitva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 561 6852 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: tabukvillaja.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,5 pont az 5-ből (44 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút) más vállalkozásokkal összehasonlítva: Pszichológusok és pszichoterapeuták, Budapest IX. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (8). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Osváth Attila 5 hónapja

Gépjárművel a megközelíthetőség és parkolás kifejezetten nehézkes előbb érkezni viszont nem lehetséges, ez sztem problémás.

Laura Antalffy 5 hónapja

A hely nagyon barátságos, és látszik hogy gondolkoztak azon hogy az oda járó emberek hogyan érezzék magukat kényelmesen és biztonságban.

Balázs Kárász 5 hónapja

Barátságos, kedves környezet. Mindenki nagyon kedves és családias környezet. Bíró Tamarát nagy szívvel ajánlom

Regina Bogar 7 hónapja

A közös munka során sok traumát sikerült feldolgoznom, és új alapokra helyeznem az életemet. Az alvásom javult, a stresszem jelentősen csökkent. Bár még van min dolgoznom, nagy fejlődést értem el. Zalán támogató, őszinte hozzáállása és a biztonságos légkör sokat segített. Hálás vagyok a közös munkáért, és a jövőben szeretnék visszatérni.

Levente Alex Kun 7 hónapja

Remek csapat, kellemes légkör. Több mint egy év elteltével nem gondoltam volna, hogy ilyen utat tudok bejárni az önismeret zegzugos útján. Hálás köszönet a csapatnak érte! Mind online, mind pedig személyes formában flottul ki van találva a rendszer, nekem személy szerint nagyon bejött!

Bettina Szász 8 hónapja

Rendezett, nyugodt környezet, korrekt szervezés, és a pszichológus is figyelmes. Ajánlom annak, aki tényleg változást szeretne.

MiamiNight01 8 hónapja

Az egész hely,a légkör,fura. Nem azt érzed hogy egy pszichológiai központban vagy. Nem egy alkalom volt hogy a terapeuta elfelejtette az időpontot. Ami viszont mégrosszabb hogy végig azt éreztem hogy felkészültebb vagyok a témában mint a terapeuta. Én nem ajánlom ezt a helyet.Felesleges pénzkidobás.

Ildi Szappanos Szerkesztve: 8 hónapja

*update: nem tudom,hogy a válasz üzenetben mire utalnak azzal, hogy ,,próbálták telefonon megbeszélni a problémáim, de nem sikerült nyugodt keretek között'', de velem senki sem telefonált. És mivel telefonszámot nem csatoltam az értékelésemhez, nem is tudom, ezt hogyan tudták volna kivitelezn. Remek customer service :D

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút)?

Cím: Budapest, Ferenc krt. 15, 1094 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút)?

A Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút) a „Pszichológusok és pszichoterapeuták” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút)?

A megadott nyitvatartás: minden nap 6:00–22:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút)?

Igen, vasárnap: 6:00–22:00.

Kell beutaló?

Magánpszichológushoz vagy pszichoterapeutához nem kell beutaló. Állami ellátásban pszichológus a rendelőintézetekben és a pszichiátriai gondozókban érhető el, ehhez általában beutaló kell – a feltételekről érdeklődjön a rendelőben. Krízishelyzetben a 116-123-as lelki elsősegély-szolgálat ingyenesen hívható.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 561 6852. Egyes vállalkozásoknál a tabukvillaja.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Tabuk Villája - Pszichológus Központ (Ferenc körút) Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,5 az 5-ből (44 vélemény alapján).

Még több: Pszichológusok és pszichoterapeuták Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Pszichológusok és pszichoterapeuták Budapest IX. kerületében →

Váradi Dóra - Pszichológus

Pszichológusok és pszichoterapeuták · Budapest IX. kerület

Budapest, Mester u. 18, 1095

5,0 (7)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések