Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye

Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Budapest IX. kerület

KategóriaGimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák
CímBudapest, Mester u. 67, 1095
UtcaMester utca
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 30 675 1055
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09 · frissítve: 2026-10-22

Nyitvatartás

HétfőZárva
Kedd15:00–20:00
SzerdaZárva
Csütörtök15:00–20:00
PéntekZárva
SzombatZárva
VasárnapZárva

Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye röviden

A Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye a „Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák” kategória egyik bejegyzése Budapest IX. kerületében. A cím: Budapest, Mester u. 67, 1095. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A közzétett nyitvatartás: H zárva, K 15:00–20:00, Sze zárva, Cs 15:00–20:00, P–V zárva. Ez heti 2 nyitvatartási napot jelent. A vasárnap szünnap. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. Telefonon a +36 30 675 1055 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: tempus.suli.hu.

Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye más vállalkozásokkal összehasonlítva: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák, Budapest IX. kerület

Gyakori kérdések

Hol található a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye?

Cím: Budapest, Mester u. 67, 1095 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye?

A Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye a „Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye?

A megadott nyitvatartás: H zárva, K 15:00–20:00, Sze zárva, Cs 15:00–20:00, P–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye vasárnap zárva tart.

Hogyan lehet jelentkezni?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 675 1055. Érdeklődjön az órarendről, a teljes díjról, a jelentkezési határidőkről és a szerződés felmondásának feltételeiről.

Milyen a Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye Google-értékelése?

A Tempus Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma Ferencvárosi Tagintézménye még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is a „Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák” kategóriában?

Igen. Budapest IX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium, BGSZC Szent István Technikum és Kollégium, BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Technikum. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák Budapest IX. kerületében →

Leövey Klára Gimnázium

Gimnáziumok, technikumok és szakképző iskolák · Budapest IX. kerület

Budapest, Vendel u. 1, 1096

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések