Vendor Autó Kft.

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

KategóriaAutókereskedések és használtautó-kereskedők
CímBudapest, Üteg u. 19, 1139
UtcaÜteg utca
TelepülésBudapest XIII. kerület
Telefon+36 20 520 8581
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-13 · frissítve: 2026-10-22

Nyitvatartás

Hétfő9:00–17:00
Kedd9:00–17:00
Szerda9:00–17:00
Csütörtök9:00–17:00
Péntek9:00–17:00
Szombat9:00–13:00
VasárnapZárva

Vendor Autó Kft. röviden

Vendor Autó Kft. – autókereskedés Budapest XIII. kerületében. Cím: Budapest, Üteg u. 19, 1139. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet.

A közzétett nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo 9:00–13:00, V zárva. Hetente 6 napon tart nyitva. Vasárnap zárva tart. Ünnepnapokon és hosszú hétvégéken a nyitvatartás eltérhet, ezért indulás előtt érdemes ellenőrizni. A megadott telefonszám: +36 20 520 8581. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja.

Vendor Autó Kft. más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autókereskedések és használtautó-kereskedők, Budapest XIII. kerület

Gyakori kérdések

Hol található a Vendor Autó Kft.?

Cím: Budapest, Üteg u. 19, 1139 (Budapest XIII. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Vendor Autó Kft.?

A Vendor Autó Kft. az „Autókereskedések és használtautó-kereskedők” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Vendor Autó Kft.?

A megadott nyitvatartás: H–P 9:00–17:00, Szo 9:00–13:00, V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Vendor Autó Kft.?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Vendor Autó Kft. vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 520 8581. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Vendor Autó Kft. Google-értékelése?

A Vendor Autó Kft. még nem kapott Google-értékelést.

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autókereskedések és használtautó-kereskedők” kategóriában?

Igen. Budapest XIII. kerületében például ezek is megtalálhatók: HIBRIDAUTO.HU, Porsche Hungaria, Das WeltAuto. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autókereskedések és használtautó-kereskedők Budapest XIII. kerületében

Teljes lista: Autókereskedések és használtautó-kereskedők Budapest XIII. kerületében →

HIBRIDAUTO.HU

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Petneházy u. 37-47, 1139

4,3 (113)

Porsche Hungaria

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Frangepán u. 37, 1139

4,2 (175)

Das WeltAuto

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Fáy u. 27, 1135

4,1 (93)

Lord Car Kft.

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Szent László út 34-38, 1135

4,5 (13)

Átrium Autó

Autókereskedések és használtautó-kereskedők · Budapest XIII. kerület

Budapest, Váci út 88, 1133

3,6 (83)

További kategóriák Budapest XIII. kerületében

Népszerű keresések