Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT

Autószervizek és autószerelők · Budapest IX. kerület

4,8 (118)

KategóriaAutószervizek és autószerelők · Autójavító, Robogójavító műhely, Motorkerékpár-szerelő műhely, Motorkerékpár-javítás
CímBudapest, Kén u. 6, 1097
UtcaKén utca
TelepülésBudapest IX. kerület
Telefon+36 20 220 0741
Google-értékelés 4,8 (118)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-09

Nyitvatartás

Hétfő8:00–16:00
Kedd8:00–16:00
Szerda8:00–16:00
Csütörtök8:00–16:00
Péntek8:00–16:00
SzombatZárva
VasárnapZárva

Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT röviden

A Nyiri Repair Kft. megbízható márkafüggetlen autó- és motorkerékpár-szerviz Budapest 9. kerületében, a Kén utcában. Műhelyünk teljes körű gépjárműjavítást és karbantartást nyújt: időszakos szerviz, olajcsere, fék- és futóműjavítás, műszaki vizsgáztatás és vizsgafelkészítés, valamint vétel előtti állapotfelmérés.

Korszerű gyári szintű diagnosztikával, hibakód-kiolvasással, illetve komplett gumiabroncs-szervizzel (gumiszerelés, centírozás, gumiértékesítés) és motorkerékpár-, illetve robogójavítással várjuk ügyfeleinket.

Gyors, precíz munkavégzés és átlátható ügyintézés. Jelentkezzen be időpontra elérhetőségeinken!

Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT – autószerviz Budapest IX. kerületében. Cím: Budapest, Kén u. 6, 1097. Az ilyen helyeket a környéken élők és az átutazók egyaránt keresik, ezért ezen az oldalon összegyűjtöttük azokat a gyakorlati tudnivalókat, amelyekre indulás előtt szüksége lehet. További Google-kategóriák: autójavító, robogójavító műhely, motorkerékpár-szerelő műhely – ezt érdemes figyelembe venni, ha több helyet hasonlít össze a környéken.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Hetente 5 napon tart nyitva. A vasárnap szünnap. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. A megadott telefonszám: +36 20 220 0741. Nemzetközi formátumban, +36-os országkóddal szerepel, így Magyarországról és külföldről is hívható; belföldről a +36 helyett 06-tal is tárcsázhatja. További információ a weboldalon érhető el: automotorszerelo.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,8 pont az 5-ből (118 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT más vállalkozásokkal összehasonlítva: Autószervizek és autószerelők, Budapest IX. kerület

  • Ennél (4,8) magasabb átlagpontszáma csak 1 vállalkozásnak van a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező 11 környékbeli vállalkozása közül.
  • Általában 16:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 11 környékbeli vállalkozása közül 8; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
  • További felsorolt vállalkozások ugyanitt (Kén utca): 8.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Forgero Kft. - AUTÓ MIX CENTER (0,6 km), Hegron Car Autószerviz (0,7 km), Kicsi-Kocsi Autóklinika Kft Műszaki vizsga (0,7 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Zoltan Frey 4 hónapja

Kedves Nyiri Autószervíz! Abszolút TOP korrekt! Lányom C-maxja lekotlott az illatos úton. Neten néztem mi van szerelő a közelben és rátok találtam. Mondtátok, hogy nem tudtok azonnal ránézni, de vontassuk oda, ha tudjuk. Tegnap odahúztuk ma már készen volt és vitte is a lányom! Köszönöm, ezentúl, számolok Veletek! Üdv: Frey Zoltán

Sisák János egy éve

Nem nyílt a Punto csomagtartója. Mint kiderült nem a zár a hibás, hanem az elektronika. Reggel otthagyott autóért koradélután már mehettem is. Egy hete lassan minden ok. Szép és gyors munka.

Balogh Rasti egy éve

Nagyon kedves tulaj, gyors segítség kellett, a Skoda Octaviamon, annak ellenére, hogy teli volt a naptáruk elvállaltak és megoldották a hibát. Legközelebb is ide viszem az autót. Budapesti árakhoz képest fele annyit kérnek el (12k diag + gyertya csere)!

haraszty Szerkesztve: egy éve

Hibakódot olvasták ki és egy csavar lett meghúzva +5000 Ft-ért. A hiba valódi okát nem tudták azonosítani, a szolgáltatás nem sokat ért. A tulajdonos válaszára reagálva: A hibakód kiolvasásért fizettem az árlistában szereplő 10.000 Ft-t. Így összesen 15000 Ft-ba került a semmi.

Tibor Puj egy éve

Be vittem a kocsimat (honda), hogy nem indul ki olvasták cseréltettek velem izzitórelét, aksit is. Ugyan ugy megmaradt a hiba, vissza mentem azt a választ kaptam: sok hibája lehet, vigyem máshova ők amugy is volkswagen szervíz.(Peugeot meg citroent szereltek mikor ott voltam) 110.000 ezer forintomba került a semmi. Köszöntem szépen

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT?

Cím: Budapest, Kén u. 6, 1097 (Budapest IX. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT?

A Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT az „Autószervizek és autószerelők” kategóriában szerepel. A Google ezeket is feltünteti: autójavító, robogójavító műhely, motorkerékpár-szerelő műhely.

Mikor van nyitva a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT?

A megadott nyitvatartás: H–P 8:00–16:00, Szo–V zárva. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT?

Nem. A megadott nyitvatartás szerint a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT vasárnap zárva tart.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 20 220 0741. Egyes vállalkozásoknál az automotorszerelo.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a Nyiri Márkafüggetlen Autószerviz / Nyiri Repair KFT Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,8 az 5-ből (118 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Autószervizek és autószerelők” kategóriában?

Igen. Budapest IX. kerületében például ezek is megtalálhatók: Független KIA szerviz - Lurdi szerviz Budapest, Kicsi-Kocsi Autóklinika Kft Műszaki vizsga, Hegron Car Autószerviz. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Autószervizek és autószerelők Budapest IX. kerületében

Teljes lista: Autószervizek és autószerelők Budapest IX. kerületében →

Hegron Car Autószerviz

Autószervizek és autószerelők · Budapest IX. kerület

Budapest, Gubacsi út 23, 1097

4,6 (164)

Tóth Autószerviz

Autószervizek és autószerelők · Budapest IX. kerület

Budapest, Illatos út 19-23, 1097

4,9 (39)

További kategóriák Budapest IX. kerületében

Népszerű keresések