SHE Fitness Allee 1

Edzőtermek és fitnesz · Budapest XI. kerület

5,0 (35)

KategóriaEdzőtermek és fitnesz
CímBudapest, Móricz Zsigmond körtér 14 3-emelet 4, 1117
UtcaMóricz Zsigmond körtér 14 3-emelet
TelepülésBudapest XI. kerület
Telefon+36 30 686 0077
Google-értékelés 5,0 (35)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-11

Nyitvatartás

Hétfő7:00–21:00
Kedd7:00–21:00
Szerda7:00–21:00
Csütörtök7:00–21:00
Péntek7:00–21:00
Szombat8:00–20:00
Vasárnap8:00–20:00

SHE Fitness Allee 1 röviden

A SHE Fitness Allee 1 személyi edző stúdió Budapest 11. kerületben az 5. privát edzőterem a SHE Fitness stúdió láncban. Nagyon könnyen megközelíthető helyen van dél Dél-Budán, az Allee bevásárlóközpont mellett a Móricz Zsigmond körtéren. Két egyéni fitness terem van a stúdióban, ahol privát női fitness órákat tartunk személyi edző segítségével. Minden vendégünk számára személyre szabott gyakorlatokat dolgoz ki a vendég személyi edzője az alapján, hogy a vendégnek mire van szüksége és mit tud elviselni a vendég az adott egészségi állapotban. Várjuk kedves egyéni hölgy vendégeinket. Emellett van lehetőség páros edzésre is és baba-mama torna vagy mama gyerek torna edzésprogramokat is tartunk.

SHE Fitness Allee 1 más vállalkozásokkal összehasonlítva: Edzőtermek és fitnesz, Budapest XI. kerület

  • Átlagpontszám: 5,0, ez a legmagasabb a kategória legalább 20 értékeléssel rendelkező környékbeli vállalkozásai között (összesen: 22); ugyanennyi további vállalkozásé is: 2.
  • Általában 21:00-kor zár, korábban, mint a kategória nyitvatartást közzétevő 19 környékbeli vállalkozása közül 15; késői látogatás előtt érdemes ellenőrizni az időpontot.
  • Legközelebbiek ebben a kategóriában: Life1 Fitness Allee (0,2 km), Mass Fitness Kft. (0,3 km), Villányi Fitness (0,3 km)

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Ilona Kádár 9 hónapja

Kismamaként kezdtem el járni Lillához edzésre. Már heti egy alkalom után is jelentősen javult a derékfájásom. Később a heti két alkalom nagyon sokat segített, hogy jobban bírjam a terhességet. Nagyon szerettem, hogy mindig változatos feladatokat adott, így sosem volt monoton egy óra:)

Zita Skorka 9 hónapja

Jelenleg fél éve járok K. Dórihoz edzésre és elmondhatom, hogy szinte életmentő volt, hogy rátaláltam :D 13 éve élek gerincsérvvel, amit mindig is tornával tartottam karban, de miután megszültem a kislányomat, sajnos abba kellett hagynom a rendszeres edzéseket. Óriási lehetőség volt, amikor Dóri személyében megtaláltam a lehetőséget, hogy a babámmal együtt újra el tudjak járni mozogni. A lányom 8 hónapos korában kezdtük és Dóri mindig türelmes a kicsivel, jót játszanak együtt, figyel rá, ameddig én izzadok :D Azóta a derekam újra jól bírja a gyűrődést, sokkal több az energiám, nem fáj mindenem (csak az izomláztól) és persze a kilók is megfogyatkoztak :) Az órák mindig jó hangulatúak és tele vannak kihívással, amiknél néha magam se hiszem el, hogy sikerült, de aztán viszont annál jobb érzés :)

Szilvia Czigany 9 hónapja

K. Dórival edzek heti két alkalommal. Orvosi javaslatra súlyzós edzést kerestem, de sem a gyenge fizikai állapotom, sem a bátorságom nem volt meg ahhoz, hogy fitnessteremben eddzek, amelyet eddig soha nem látogattam. A lakóhelyemhez közel találtam rá a She-re, számomra tökéletesen otthonos és jól felszerelt edzőtermével. Személyi edzővel vágtam tehát bele az izomépítésbe, fogyásba, kondi növelésébe. Fokozatosan emelve a terhelést, az állapotomhoz igazítva az edzéstervet, vidáman-szenvedve toljuk Dórival másfél éve, heti rutinom elengedhetetlen részeként. Egy alkalom nem volt az elmúlt másfél évben, hogy az edzést ki akartam volna hagyni. Az orvosi vizsgálatom szeptemberben kiváló eredménnyel zárult, kilátásba került a gyógyszereim teljes elhagyása. Szemtől-szembe gyakran fejezem ki hálámat Dórinak, a jóleső erős, változatos gyakorlatokért, az elfogadó, bátorító attitűdjéért, bírom, hogy természetes, intelligens, harmóniát áraszt. A változatosság kedvéért az orvosom szavaival köszönöm meg Neked, Dóri, az elmúlt másfél évet, és a ki tudja még, hányat: "Örülök, hogy ilyen kitartó, és mondja meg az edzőjének, hogy gratulálok a munkájához!".

Dorottya Havas 9 hónapja

Korábbi sérülés után szerettem volna visszaerősödni és izomtömeget növelni, emiatt nagyon fontos, hogy a céljaim elérésében egy felkészült és alapos edző segítsen. Lilla óráin maximális biztonságban érzem magam, mindig részletesen elmagyarázza a gyakorlatokat, többféle alternatívát is megmutat, majd odafigyel a kivitelezésre. Ennek köszönhetően meglepően hamar sikerült látványos fejlődést elérnünk, pedig előtte hosszú hónapokat hagytam ki.

Line Purple 9 hónapja

Kicsit több, mint 1,5 éve járok K.Dórihoz heti kétszer. Tényleg óriási túlsúllyal érkeztem, több évnyi jojózással, rossz tapasztalattal, kudarccal, sok egészségügyi gonddal. A kezdetektől rám, az én súlyomra, határaimra szabta és szabja mai napig a feladatokat, ami rengeteget segít minden kedvetlenebb nap. (Korábban is próbálkoztam edzővel, különböző órákkal, de a panaszaimat csak fokozták a foglalkozások, ami hamar motivációmat szegte). Amellett, hogy figyelünk pl. a térdemre, gyógyszerek okozta mellékhatásokra vagy az épp görcsölő talpamra, Dóri nagyon jól kiismert és tudja, mikor csak a hiszti miatt ‘reklamálok’, s ilyenkor nincs kibúvó.🫣 Az órák jó hangulatban, de aktívan telnek, mindig rám, a testemre szabva, figyelve a bemelegítésre, lenyújtásra is. Nálam a legnagyobb plusz (amiért min. 11 ⭐️-t érdemelne), hogy pár hónapja már volt/van olyan alkalom is, amikor tényleg várom a gyakorlatokat, magát a mozgást, s nem csak a hangulat és a tudat, hogy tettem magamért hajt. Motiválva vagyok (ha éppen fogyok, s ha stagnálok, akkor is), az órák változatosak, tényleg minden testrészemet megmozgatjuk. Nagyon messze vagyok a céltól még, de el nem tudom képzelni, hol lennèk, ha nem talált

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a SHE Fitness Allee 1?

Cím: Budapest, Móricz Zsigmond körtér 14 3-emelet 4, 1117 (Budapest XI. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a SHE Fitness Allee 1?

A SHE Fitness Allee 1 az „Edzőtermek és fitnesz” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a SHE Fitness Allee 1?

A megadott nyitvatartás: H–P 7:00–21:00, Szo–V 8:00–20:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a SHE Fitness Allee 1?

Igen, vasárnap: 8:00–20:00.

Hogyan foglalhatok időpontot?

A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 30 686 0077. Egyes vállalkozásoknál a shefitness.hu weboldalon is lehet időpontot foglalni. Első alkalommal röviden írja le, mire van szüksége, és kérdezzen rá az árra, valamint a legközelebbi szabad időpontra.

Milyen a SHE Fitness Allee 1 Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 5,0 az 5-ből (35 vélemény alapján).

Vannak a közelben hasonló helyek is az „Edzőtermek és fitnesz” kategóriában?

Igen. Budapest XI. kerületében például ezek is megtalálhatók: CHRISFIT gym, Thor Gym, A Fitness Újbuda. A kategória teljes listáját az oldal alján találja.

Még több: Edzőtermek és fitnesz Budapest XI. kerületében

Teljes lista: Edzőtermek és fitnesz Budapest XI. kerületében →

CHRISFIT gym

Edzőtermek és fitnesz · Budapest XI. kerület

Budapest, Eleven Center, Rétköz u. 7, 1118

4,9 (607)

Thor Gym

Edzőtermek és fitnesz · Budapest XI. kerület

Budapest, Nándorfejérvári út 40, 1116

4,8 (459)

A Fitness Újbuda

Edzőtermek és fitnesz · Budapest XI. kerület

Budapest, Nándorfejérvári út 40/A, 1116

4,6 (620)

További kategóriák Budapest XI. kerületében

Népszerű keresések