Horgásztanya Vendéglő

Éttermek · Budapest I. kerület

4,3 (2130)

KategóriaÉttermek
CímBudapest, Fő u. 27, 1011
UtcaFő utca
TelepülésBudapest I. kerület
Telefon+36 1 212 3780
Google-értékelés 4,3 (2130)
ForrásGoogle Térkép és nyilvános adatok · felvéve: 2026-10-02 · frissítve: 2026-10-06

Nyitvatartás

Hétfő12:00–23:00
Kedd12:00–23:00
Szerda12:00–23:00
Csütörtök12:00–23:00
Péntek12:00–23:00
Szombat12:00–23:00
Vasárnap12:00–23:00

Horgásztanya Vendéglő röviden

A Horgásztanya Vendéglő az „Éttermek” kategória egyik bejegyzése Budapest I. kerületében. A cím: Budapest, Fő u. 27, 1011. Mielőtt útnak indul, nézze meg a nyitvatartást, a telefonszámot és a Google-értékelést, hogy biztosan ne érje meglepetés.

A Google adatai szerint a nyitvatartás: minden nap 12:00–23:00. Minden nap várja az ügyfeleket. Vasárnap is nyitva van – a magyar éttermek és kávézók nagy része a hét minden napján fogad vendégeket. Az ünnepek körül – szenteste, karácsonykor, húsvétkor és augusztus 20-án – ez változhat, ezért ha csak emiatt indul útnak, előtte telefonáljon. Telefonon a +36 1 212 3780 számon érhető el; a hívás a leggyorsabb módja annak, hogy szabad időpontról, árakról vagy a megközelítésről érdeklődjön. További információ a weboldalon érhető el: horgasztanyavendeglo.hu.

Az ügyfelek értékelése a Google-on 4,3 pont az 5-ből (2130 vélemény alapján), ami tartósan pozitív visszajelzésekről árulkodik.

Horgásztanya Vendéglő más vállalkozásokkal összehasonlítva: Éttermek, Budapest I. kerület

Legfrissebb Google-vélemények

A Google Térképen olvasható legfrissebb vélemények (5). A vélemények a szerzőiké; az összeset a Google-ön olvashatja.

Sándor Halász 4 hónapja

A haltepertőt feltétlenül meg kell kóstolni. Finom túrós csusza mellett sokféle halétel és halászlé is kapható. Elvitel is van.

Tamás Fejérdy 5 hónapja

Régebben jártam itt a mai ebédet megelőzően - örömmel tapasztaltam, hogy a jó hangulat és -csúcsidőben - az udvarias kiszolgálás még mindig megvan, köszönet érte - például a József nevű főúrnak és kolléganőjének, akik türelmesen vették (eléggé bizontalankódó) rendeléseinket ! Megérte idejönni, most is, mint egykor. Francia vendégünk is nagyon elégedett volt a valóban kitűnő étellel.

Andrea Rácz 9 hónapja

Karácsony előtt nagyon finom, gazdag, tökéletes harcsahalászlét ettünk az étteremben. A halászlé mindent kiváló, az étterem hangulata kellemes, az elhelyezkedése pedig szintén kitűnő.

Adrian Ianto egy éve

Augusztus 21-én két barátommal látogattam el a Horgásztanya Vendéglőbe. Bár személy szerint ízlett az étel és kellemes volt a hangulat, néhány körülmény miatt mégis rossz szájízzel távoztam. A pincér úr (aki – minden bántás nélkül – annyira hasonlított Horthyra, mintha az elveszett fia lenne) kb. négyszer is rákérdezett a rendelésünkre, de mivel nem használt tollat és papírt, hanem fejben próbálta megjegyezni, végül összekeverte az egészet. Két adag harcsapaprikás és egy adag rántott harcsafilé helyett két rántott harcsafilét és csak egy adag paprikást kaptunk. A barátom, aki kifejezetten paprikást szeretett volna, végül kénytelen volt rántott harcsát enni – nagyon elégedetlenül. Ez teljes mértékben a pincér és az étterem részéről a professzionalizmus hiányát mutatja. Később megtudtam, hogy a budai környék „luxusnegyednek” számít, de ez nem mentség arra, hogy három ember összesen 110 eurót fizetett (második fogás, desszert-Házi málnás csokitorta és összesen 4 üdítő)! Vicces módon a pincér elfelejtette pontosan felvenni a rendelésünket, de a számlára a 15%-os szervizdíjat nem felejtette el rátenni. Ez szégyenletes! Őszintén remélem, hogy a szóban forgó pincér legközelebb megtanul

Baby Era egy éve

Finom ételek cigány pecsenyét ettünk.A halacska is pisztráng szuper volt.Koktélt is ittunk jó nagy pohár mojitos bacardi rummal még a jég is finom volt. Igazi otthonos hangulat,jót beszélgetünk a rég nem látott rokonoknak.

Összes vélemény a Google-ön ↗

Gyakori kérdések

Hol található a Horgásztanya Vendéglő?

Cím: Budapest, Fő u. 27, 1011 (Budapest I. kerület). Útvonalat az oldalon található Google Térkép-hivatkozással tervezhet.

Mivel foglalkozik a Horgásztanya Vendéglő?

A Horgásztanya Vendéglő az „Éttermek” kategóriában szerepel.

Mikor van nyitva a Horgásztanya Vendéglő?

A megadott nyitvatartás: minden nap 12:00–23:00. Ünnepnapokon (például szenteste, karácsonykor, húsvétkor vagy augusztus 20-án) ez eltérhet, ezért ha kifejezetten ide indul, előtte érdemes telefonon érdeklődni.

Vasárnap is nyitva van a Horgásztanya Vendéglő?

Igen, vasárnap: 12:00–23:00. Magyarországon a legtöbb étterem és kávézó hétvégén is nyitva van.

Lehet itt SZÉP-kártyával fizetni?

Magyarországon sok étterem elfogadja a SZÉP-kártyát (OTP, MBH, K&H), de nem mindegyik, ezért érdemes előre rákérdezni. Hétköznap délben sok helyen kedvező árú napi menüt is kínálnak.

Kell asztalt foglalni?

Hétköznap ritkán szükséges, de péntek és szombat este, ünnepnapokon és nagyobb rendezvények idején érdemes asztalt foglalni. A legegyszerűbb telefonon érdeklődni: +36 1 212 3780. Egyes helyeken a horgasztanyavendeglo.hu weboldalon is lehet foglalni.

Milyen a Horgásztanya Vendéglő Google-értékelése?

Átlagos Google-értékelése 4,3 az 5-ből (2130 vélemény alapján).

Még több: Éttermek Budapest I. kerületében

Teljes lista: Éttermek Budapest I. kerületében →

VakVarjú VarjúVár

Éttermek · Budapest I. kerület

Budapest, Ybl Miklós tér 4, 1013

4,8 (2389)

Marischka Restaurant

Éttermek · Budapest I. kerület

Budapest, Attila út 99, 1012

4,7 (1933)

Spíler Biergarten

Éttermek · Budapest I. kerület

Budapest, Dísz tér 8, 1014

4,6 (8022)

Déryné

Éttermek · Budapest I. kerület

Budapest, Krisztina tér 3, 1013

4,6 (5973)

További kategóriák Budapest I. kerületében

Népszerű keresések